bugün

baskentliler için maalesef çok kötü bir durum. özellikler sıcaktan yanıp kavrulduğumuz şu günlerde bir de üzerine su kesintisi tadından yenmez. ancak benim kafama takılan soru ise daha başka. memleketin hiçbiryerinde su problemi yok ankaradan başka. nehirler ağzına kadar dolu. peki bu ankara' da ne varda yağmur yağmıyor? bence melih gökçek' in bir an evvel yağmur duasına çıkması lazım. çözümü ancak o üretir bize. birde hergün ankaranın tamamında gördüğümüz sulama araçları suyu nerden buluyor?
istanbul da da yakında baslaması muhtemel eylem.
(bkz: ankara da barajlarda doluluk orani yuzde yedi)
ahanda ben kızılırmaktan su getirdim artık su kesilmeyecek diye bilmek için yapılan ön çalışma ve 1 sene sonraki belediye seçimlerine yapılan ön yatırım durumu.
sadece ankara için değil istanbul içinde büyük tehlike arz eden durumdur. zira istanbulunda 100 günlük suyu kalmış, dikkate derseniz musluklardan artık sarı renkte bir su akıyor .
merak etmeyin duyarlı vatandaşlarımız 1 ağustos öncesi bütün halılarını yıkar korkmayın 1ağustostan önce başlar bu tutumlulukla...
kocaeli 'inde vakti zamanında yasanmıs , halkı rezil etmis hadisedir.
lafa gelince koskoca ülkeyiz ama yaşanan sıkıntıyı sadece halı yıkamaya bağlarsak yandık demektir. yaşanacak sıkıntıyı tabiat yıllardır basbas bağırıyor da kimsenin umrunda değil.kuruta kuruta göl bırakmadık. kalanları da kullanmak için kafa yormaya bile değmez!ne olacak idare ederiz.bir müddet halı yıkamayı veririz,su sıkıntısı felan kalmaz.