bugün

adamda ki daşşak kimsede yok ama.
Sana da adam diyoruz. Yettiniz artık.
1.85 boyundaki adamı ıstırmaktan evladır.
içine sinmese de bazen mecbur kalırsın. Evet.
görsel

Kimsenin mecbur olmadığıdır. Demeyen demeyebilir.
bu kadar boy takıntısı olan kişi eminim,başka uzun şeyleride seviyordur.
hem ne alaka ise.
pek çok ünlü lider 1.69'dan da kısa olduğu için boktan bir tespit.
n'aapalım paşam. hidayet türkoğlu'na mı ulu önder diyelim.
böyle hoşuna gidermi...
(bkz: önemli olan boy değil soy)
ben demiyorum taptığın hırsız diyor.
Enes kanter'e mi ulu önder diyelim?
Akp'liler rahatsız.

Dünya liderleri genellikle kısadır. Dünya kabul ediyor adamın ululuğunu, sen etmesen ne olur?
Yere yakından korkacaksın derler.
tüik verilerine göre tam orta boyda bulunan atamız, ne uzunları küstürmek için kısa ne de kısaları küstürmek için fazla uzundur.

işte büyük insan. işte büyük önder.
veriler ektedir;
Ek:
görsel
Ağır aptallık Bence.
Boyu uzun olup silah tutmaktan acizlere ne demeli...
nedense bir gülme getirir. evet.
Boy devede de var *
sizin gibi orospunun evlatlarının büyük dedelerini diz çöktürdüğü için, gayet normaldir.
Boy ile ne alakası var anlayamadım ayrıca Allah'ın yarattığı bir insanın boyu ile dalga geçilmemeli soranlara cevap boyum 182.
Uzun “adamı” da gördük. Önemli ola boyu değil işlevi herhalde.
Bir o kadar da toprağın altında var olduğunu gösterir.
Ne bileyim uzun Adam dediğiniz kişi ülkenin anasını ağlatıyorsa bir de 1.69 boyundaki Atamıza ulu önder diyin. Belki doğru yolu siz bulursunuz aktroller.
Demek önemlidir elbette.
Biz
Ulu önder Mustafa kemal Atatürk.
Diyoruz.

Siz
Götündeki kıl olayım diyorsunuz
Evet birşeyler demek önemli.
herkes götünün yerini bilecek.
işte o kadar.
boyu size yanıltıcı gelmesin. asıl işlevinden korkun ki zaten ondan bütün feveranınız. aşağıda göreceğiniz karikatür bugün düştü internete. gördüğümde ülkem adına utandım. acaba siz ne hissettiniz bunu izlerken. biraz haysiyet biraz onur olsa utanırdınız ancak suratınıza attırsam yarabbi şükür diyip abdeste soyunursunuz. Bizim liderimizin böyle bir resmedilişine şahit olmadınız eminim. hadi şimdi gidin o dünya liderinizi kaldırın o yataktan da göreyim sizi it sürüsü. reyizz kurtarma timi buyurun piste.

görsel
bazı yazarlar ramazanda alkol alımına bir son vermelidir, evet.
kısa boylu liderlerin her zaman daha karizmatik olduğuna delalettir. 2 metrelik adam 1 69 luk adamın önünde eğiliyorsa o adamda 1 69 da yerin altında var demektir. joseph stalin atatürk napoleon vs.
güncel Önemli Başlıklar