bugün

1.59 ve altı olan sözlük kızlarını yedirmeyiz ! Erkekler yavaştan yol alabilir.
183 cm boyum var 155 cm bi kızdan hoşlanıyorum. ve sana katılmıyorum dostum. boya bakmadım ben önemli olan iç güzellik.
Kimsenin kovulmaması ile sonuçlanacak öneridir. Çünkü kime sorsak 165'den kısa değil mk. Herkes 170-175.
O zaman o sokaktakiler kim diyesi geliyor insanın.
Gelin benden yazın gençler. Ben size sahip çıkarım. 1.90 boyum var. Veririm size de 5er santim.kardeş kardeş yaşarız.
Burası bir bilgi paylaşım platformu. dolayısıyla sözlüğün kalitesini kimsenin boyu belirlemez. lakin böyle gereksiz tartışmalarla dikkat çekmeye çalışan kişiler zeka seviyesi açısından kaliteyi düşürebilir.
ulan sözlükte ne sığır tipler var dedirtendir. ya ne kadar da kafaya taktınız şu kızların boyunu. şöyle iki güzel kız görse boyuna posuna bakmadan hemen yavşayacak tipler gelmiş burda yok 160 kız şöyle , böyle , kovulmalıdır falan filan tarzında başlık açıyolar. bir süreden sonrada sıkıyo abi. bu kadar abartmayın yani. bende uzun değilim 1.65 boyum var ama kafaya takmıyorum. siz bu tarz başlıklar açıp kısa kızları küçümsedikçe halinize gülesim geliyor.
cok doğru, adamın boyu 1.60 ama insan anatomisi üzerine entry girmiş, lan sgit.
Höst.
1.54 ü gözüne gözüne sokarım.
neden la? ayakta mı yazıyor sanene oturunca herkes aynı işte. değilse bile altına yastık koyarsınız.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar