dalyan gibi delikanlı gururunu bir kenara bırakıp sana aşkını itiraf etmiş sen "ilglnmyrm cnm yha.s.s" demişsin oldu mu hiç.

kızdaki özgüvene bak ayol.
babayiğitleri madara eden kukuludur.
(bkz: ayol diyen erkek çekiciliği)

bu sebepten olabilir.
Lisede boy uzunlugunun zararli oldugunu gozlemledigim olay.sinifin ve okulun en etkili cocuklarindan biri okul baskani ayni zamanda ortamlarin lideri, hitaber yetenegi filen herseye sahip. Boyu 188 civari bu arkadas bi kizdan hoslaniyordu biz gazi verdik olum senden iyisi yok filen gitti o gazla kizla konustu, kiz benim icin fazla uzunsun diyip reddetti, ulan o cocugu reddeten kiz 1 hafta sonra 170 bile olmayan bi cocukla cikmaya basladi.
beğenmemiş olabilir. uzun boylu erkekler yakışıklı olacak diye bir şey yok sonuçta.
boyu değil işlevi önemli diye düşünen kızdır.
tipsiz uzun boylu sızlanmasıdır. ne olacaktı 180 boyundasın diye pirinsim binim diye kucağına mı atlayacaktı? belki çok uzun değil ama kaslı seviyordur.*
Özgüveni boyundan büyük olan kızdır. Vay arkadaş.
1.68 boyuyla 1.88'lik beni bile reddetmisligi cok vardir bu canlilarin.
haklı kızdır. kendinden 20 cm uzun adamı ne yapacak? bostan korkuluğu diye yanında mı gezdirecek? tabii kendi bileceği iştir, başka sebepleri olabilir. benim bakış açım bu...
Adriana Lima 1.60, Acun 1.80 boyunda olsaydı peki?
Bi de bu açıdan düşünmek lazim..
Tek meziyeti 180lik boyu olan delikanlılarca kınanan yurdum kızı. 20cm dediğin nedir en basit topuk bile 10-12 cm.
Boyu uzun diye her erkeğin altına mı yatılmalı . Denilecek durumdur .
ağzına çikolata şelalesi yapılması gereken kızdır. yukardan da anca o olur herhalde.
boyu boyuna isteyen kızdır.
boya değil işlevine bakan kızdır. *
kendinden küçük boylu erkek arayan kızdır belki..
1.68 boyuyla 1.88'lik beni bile reddetmisligi cok vardir bu canlilarin.
1,60 boyuyla 1.92yi reddetmiştir.
1.60 boyuyla teklif etmiştir.
önemli olan boy değil işlev dedirten durumdur. kaldı ki devede boy var v.b. özlü sözler ile desteklenmektedirler.
Hobbitler fena icerlenmistir *
Reddettiği kişi Arsız Bela olabilir.
(bkz: uzunlar yolda kısalar yatakta) sözünün vermiş olduğu öz güvenle, bir hayli seçici davranması muhtemeldir.
boya değil, tipe veya karaktere göre adam seçiyordur.
insanlar arasında boydan önemli şeyler vardır zekası sosyalligi ahlaki vb.
ciftlige inek almiyonki boyuna kilosu baksın.