bugün

uzun süren gözlemlerimin tezahürüdür.
155- 160 cm boyundaki türk kızlarında bulunan bu özgüvenin kaynağının ne olduğudur. hergün yüzlercesiyle karşılaşıyoruzdur ama bu kızlardaki özgüvenin kaynağının ne olduğunu bulamayışımızdır. bu kızlardaki özgüven öyle bir noktadadır ki türk erkeğinin genelini beğenmez kendi haline bakmadan .. bide o iddaa oranı boylarındaki açığı seksi kıyafetlerle doldurmaya çalışırlar .. inanın bana o kadar çok sırıtıyor ki gülesim geliyor hani..

dar kot, bedene yapışan badi ve devamında belirgin hale gelen vücut hatları... acaba boyu iddaa oranı gibi olan kızlar nelerine güvenerek müthiş özgüvene sahip oluyorlar anlamış değilim.

+ay şu italyanlar erkekleride çok yakışıklı bizim türk erkeği hıhh...

tamam toplumdaki abazalarda çok fazla ama göz var izan var hiç mi aynaya bakmıyorlar ??
edit: ahanda 1.60 lık kezbanlar eksilemeye başladı.
adriana limada yoktur.
öyle bir özgüven ki o, sözlüklerde türk kızı için, bir adriana lima değil diye yazdığınızda gelip size "sen de bir birett pit diilsin herhalde" diye çemkirebiliyorlar, sonra ben erkek değilim ki ayarını alıp, çekilip gitmesi gerekirken, lafı uzatıp, " ah siz uzun boylular ha ha ha gibi bir uyduruk gülmeyle, benim yüzüm çok güzel tımam mıığ, hığğh!!! " deyip uzaklaşıyorlar.bir de utanmadan uzun bacaklı kızlara laf atıyorlar. o özgüvenin binde biri bende olsa var ya ahh var yaa.
http://3.bp.blogspot.com/...Q/3u9pPTgk9ss/s1600/1.jpg

linkinden görülebilen özgüvendir.
genel türk kadınının boy ortalaması olup türk kadınının öz güvenini gösterir. en azından ben varya herkesi dikerim gibi bir erkek özgüveni değildir.

(bkz: sonuçta bir organ bu kadar mı çok ağıza alınır be kardeşim.)
20 cm lik topuklarla 1 80 olup; türk erkeklerinin boy ortalamasından * * azcık yüksek olmasından kaynaklanan özgüvendir.
orantılı bir vücudu olduğu sürece ve vücuduna göre yakışan kıyafetler giydiği sürece gayet normal, olması gereken bir özgüvendir.
ama sırf boyu uzun olmadığı için kızları eleştiren bi erkek bununla birlikte eleştirdiği tüm özellikleri barındıran bi kıza aşık olursa da hiiç şaşırmam.. netekim ;

(bkz: büyük lokma ye büyük söz konuşma)
duvara yaslanıp, dudaklarını büküp bir poz verirler ki o daha da iticidir.
hepsinin götünü abaza türk erkekleri kaldırmıştır, 10 sene önce böylemiydi... amına koyayım sanki 1.75 boyu 90-60-90 fiziği var. adriana lima da bile yok bu özgüven. hayır birde türk erkeklerini beğenmiyorlar sanki kendileri dünya güzeli bu küçük prenseslerimizin (!). iddia oranı gibi boyları, fil gibi olan kiloları, 900-600-900 vücutları, aptal aptal tripleri huyları ve konuşmaları, %85i alınmış veya kullanılamaz olan beyinleri ve olmayan göğüsleriyle acayip bir özgüvenleri var. bunu tıpkı şuna benzetebiliriz. birşey üretmeyen bir ağaç diktir dik durur fakat birşeyler veren,meyve falan veren ağaçlar hep eğiktir boynu büküktür. yani bizim türk kezbanlarımız dik bir ağaçken, yurtdışında yaşayan kızlar meyve veren bir ağaç gibidir. hem fizik hemde huy olarak türk kızını katlar. konuşulacak, türk kızlarını yerecek çok durum var. ama türk kızlarıda kendi çaplarında akıllı ki bu yurdumun salak, abaza türk erkeklerini kullanmaktadırlar. eğer erkeklerimiz akıllanır ise türk kızlarıda normale dönecektir.
türk erkeklerinde ki özgüvenin aynısıdır. ortalama 1.70 tir. *
bir top modelde yoktur! yere yakın olandan korkacan arkadaş.
abazalar yüzünden olan bir durumdur.
"Nasıl olsa beni de bir siken bulunur." Düşüncesinden ve yere yakın götün uğruna kendini küçülten abazalardan kaynaklanmaktadır.
özgüven falan değil o direk kendini bir bok sanmaktır. penisim kadar boyun var allahsız yaşamaya da utanmıyor. öl lan! öl dedim.
e tabi her dakika platform topukla gezince ondaki 1.60 lık boy pek göze batmaz oluyor, o yüzden de ego tavan yapıyor tabi.
1.70 bile olmayan türk erkeğinin özgüveni gibidir. sanırsın ki çok yakışıklı uzun boylu geniş omuzlu bi adam ki kalkıp türk kızına kısa çirkin koca götlü minik memeli falan der. adama baksan göbeğinden ayaklarını göremez, boytu 1.70 bile değildir, ama ahh o rus kızları ahh diye sayıklar. erkeğimiz ne ki kadınımız ne olsun?
devede de boy var ama eşeğin arkasından gidiyor. diye bir atasözü vardı.
bilumum boylardaki türk erkeğinin "amsalaklığı" nedeniyle gururunu ayak altı etmesinden kaynaklı özgüvendir bazen.

- ben severim 1.60 kızları; güzel olanları, en sevişmelik kızlardır. (sevişmek birden fazla manaya gelir. bütün anlamlarını kapsıyor cümlede geçen.)
Zürafa gibi boyu olup kazulet gibi vücudu olmasından sa 160 boyla kıvrımlı hatlara sahip kızın haklı özgüvenidir.
Birak yahu ideal boy 1.60 mis. Olur mu oyle sey senin boyun 1.62 diye ideal bayan boyu 1.60 mi olucak kardesim her kızın boyu kendine bu ulkede 1.80 lik kizlara da ihtiyac var.
(bkz: ay ben buna gülerim)
(bkz: ı m kezban and ı know it)
180 lik kızın yanında sönen özgüvendir.
dünyadaki pek çok kadında 1 60 civarı boya sahip olduğu için normaldir.önemli olan boyu değil seksi olabilmesidir.ayrıca hepimiz 188 boyundayız da kıza laf ediyoruz amk.türk erkeklerinin çoğu 170 falan yani.
bu çağrışımımdan ben de nefret ettim ama;
(bkz: önemli olan boyu değil işlevi)