bugün

ay ben ilk 3 e girmem lazım okulda diye sızlanıp kendılerını dekanın kuçağında bulmasıyla ilk 3 e dilerlerse girerler efendim.
çan eğrisi varsa şayet tecavüz edilesi kızdır.
ağzı yırtılası kız.

(bkz: yavşak)
+ hayırlı olsun selin 95 almışın
- çok saol canım ya
+ ama 0 bekliyodun sen
- ya ne biliyim. hoca yazdığım şeylerin hepsine puan vermiş galiba
+ hohacaya da verhidin mi hahuhuhuh
- ne dedin anlayamadım
+ yok bişey
yemin ediyorum okul hayatım boyunca en nefret ettiğim insan modelidir. devam eden üniversite hayatımıda sayarsak, az insan da tanımadım yani, kıskanç, kavgacı, içten pazarlıklı, ikiyüzlü, kaşar, egoist. ama hiç biri bu kadar nefret ettirmedi kendinden. ne yorum yapıyosun ki iyi geçti de, kötü geçti de. en iyisi sus otur, yoksa biri çakıcak ağzının ortasına.
amacı ilgi çekmek olup yanında fazla durulduqunda ya bunalıma girmeye yada katil olmaya sebebiyet verebilecek kızdır.. aslında tek amacı sınıfın populer cocuquna çok zekı olduqunu kanıtlamak ve ilgisini çekmektir ve bu yaptıqının cocuqun birdaha 10 m yakınından geçmeye tövbe etmesine sebep olabileceğini bilemiyecek kadar aptal ve sinir bozucudur
allah'ım... bu kız bu sefer da bana rastgeldi.

iki haftadır msn'de başımın etini yiyor; "ya ingilizce sınavı var. napıcam? çok kötü alıcam. hiç çalışmadım. ya uf yardım et" diye yalvarıyor. ben de elimden geleni yapmaya çalışıyorum.

biraz önce kaç aldığını sordum. baygınlığın eşiğinden döndüğünü, ama 96 aldığını söyledi.

bak kızım, deli ediyorsun beni. şu monitöre kafa atıp sana olan hıncımı almama ramak kaldı. ya 0 alacağım diye ağlamaz, 96'nı alır oturursun. ya da ben senin o kemçük ağzına çat çat vururum. *

edit: inanamıyorum, şimdi de "of geçti bitti adı bile kabus" diyor...

(bkz: salak yemin ediyorum gerizekalı bu çocuk ya)
ağzına ağzına vurulup öldürülesi kızdır...
En kıl ögrenci tipi.Sınavım kötü geçti der derkende içinden kıs kıs güler göya popülarite si artacak arkadaşın.Sınıfın en çalışkanlarından olma ihtimali baya bir yüksektir.
genelde 0 demezler bi kere. Genelleme yanlış. Bir alacağım derler. istisnada olsa bir alacağım dediğinde gerçekten alanı da vardır. Bir önceki sınavı 95 olsa bile. *
her sınıfta vardır bu tipten bir öğrenci.
bazıları 1 puanla kaçırdığı not için göz pınarlarını sulandırmaya kalkarlar.
bunun gibilere bi vurucan ömür boyu felç.
izninizle dedemden geliyor efendim.
(bkz: avradını siktikleriminin)
"5 puanımı nereden kırdı hoca yaaaa, ühülehuu..." şeklinde figan eden kızdır aynı zamanda.
izninizle anneannemden geliyor efendim.
(bkz: tanrı canını ala)
(bkz: ilkokul detected)
(bkz: Çık git buradan)
Ağzı yüzü dağıtılması gereken kızdır. Bunlar genelde sınavdan önce hiç çalışmadım da derler.
dövülesidir. (kısa ve net)
0 alacağım diye ağlayıp 70-80 alan kız..bu benim ne var canım hırs yapmıştım..kınamayın başınıza gelir mazallah.
anlaşılan sözlük yazarlarında kötü izler bırakmıştır. 30 sayfa entry ne lan?
sikmicem denilip sikilmesi gereken kız.
benim o.

-yeeaaa bu tarihçi anlaşma tarihi sordu yaa ben lisedeyken böyle değildi tarih kesin 0 alıcam yeaaa...

+mehmet 40, sultan 35, ece 29, mert 50, arwen 80
-eee ama az geldi buu

sınıf: lan s.ktir git!
kimse kusura bakmasın, dövülesi hem de tekme tokat dövülesi kızdır. onun şımarıklığından sahip olamadığı için dövündüğü gereksiz beş puan yüzünden okulu uzatan, birçok şey için geç kalan insanların gözüne soka soka şımarıklık ve kendini bilmezlikle ağlayan kıza, başka bir tepki vermek insanın içinden gelmez. en azından benim için.
ıslatılıp ıslatılıp dövülmesi gereken kızdır.
en çok sinir olunası kız tipidir...