bugün

hıristiyanlar kendi ülkelerine kaçar. ben bulgaristanda rahat yaşarım.

5.5 milyon ateist ne yapar bilmiyorum. gerçi bu sayı artmışta olabilir.

ya da iç savaşta ölen ölür kalanlar dikta yönetimle yönetilir. kimse şeriat istemesin. salak saçma yönetim.
görsel
gelsin diye her türlü manyaklığı, pisliği yaptığınıza göre gelince olacağı düşünülemez bile. bütün yavşaklıklarınızın nedeni bu, ne yaptığının farkında değilsin.
korkulanın şeriat değil şeriatı uygulayacak olanların olduğu mevzudur. anlayamıyor insanlar bunu. zannediyorlar ki şeriat gelince peygamberimiz zamanı gibi olacak. anlayamadıkları mevzuda tam burası işte o zamanki insanlar yok üstüne başımızda peygamberimize yakın biriside yok.

alın işte şeriatı uygulayan ışid var en basitinden. arap ülkelerinde var şeriatı uygulayanlar hangisinin insanları mutlu ? özellikle arap ırkından gücü ele geçiren herkes kafa kesmeye katliamlar hırsızlıklar tecavüzler uygulamaya başlıyor hiç mi göremiyorsunuz duyamıyorsunuz bunları lan..

velhasılı şeriat gelsin istiyorsanız hazır gelmişi olan yerlere gidin görün ebenizin gülümseyen gözlerini..
Sistemi bilmeden bir de eleştiriyor. Hödük araştır öğren sonra gel bik bikle
şeriat isteyen bacılar ebesinin limbosunu görür. erkek kısmına bir şey olmaz olan kız kısmına olur.
Seriati falan birakin monarsik sistem geldigi an ulke yakin gelecekte yugoslavya gibi dagilir turkiye daha etnik faylara sahiptir.
aslında bir yandan iyi olur özellikle bazı pasif dinsizler şeriat zulümünü görünce radikalleşir ve silahlanıp çatışır. bu pasif saçma sapan algı da biter. hatta bir kaçını meydanlarda kesseler çok da güzel olur. öfke ve çaresizlik insana her şeyi yaptırır çünkü.
rize'yi kutsal şehir ilan edenler, liderlerini haşa allah ile kıyaslayanlar kim bilir şeriatı nasıl ranta çevirir..
Caner taslaman bu sefer kadı kesilir başımıza.
Turlu agir suclardan meydanlara asilmis insanlarin bedenlerini instagram'da paylasmak diye bi moda cikarirlar.
izmirliler teker teker asılır.
good bye my avrupa....
laiklik bitecektir inşaallah .
Her şeyi geçtim, Arabistan gibi rahat olamayacağımız kesindir.

Zira adamlar zengin, bizde para da yok, üretimde yok.

Adamlar da üretmiyor ama 1 varil petrol satıyor istediğini aliyor.
Tüm islamcılar Avrupa ülkelerine kaçmaya çalışıp, gidince orada da ‘şeriat isterük’ diye kafa s*keceklerdir.
sözlükten büyük cizye kaldırılır.
Bi yobazın bilmem kaçıncı avradi olurdum herhalde. Çarşafa bürünmekte çabası.
olmaz ama olsa ülkenin yarısı kolsuz kalırdı.
Bu arada kalmış halimizden daha kötü olmayız.
Bizde petrol ve dogalgaz yok seriat gelemez finanse edemezler hem savas çikar karisiklik çikar kaos çikar aç kalinir.
asla gerçekleşmeyecek olan şeydir dolayısıyla ütopya ve distopya konusudur buradaki içerikler.

şeriat islami usülleri esas alan yönetim şekli ki uzun zamandır sahih islamiyet yeryüzünde barınmıyor. kendimize kadar müslümanlık söz konusu. olsun bizim kalbimiz temiz.
Faizin resmi olarak uygulandığı hiç bir ülkeye hiç kimse şeriatı getiremez.....zira siyon buna izin vermez.

Dünya faiz üzerinde dönüyor. Saf olmayın..islamın en büyük düşmanı faiz lobisidir..

Sadece arada milleti korkutuyorlar böyle boş laflarla.
tecavüzcüler, pedofili sapıklar, haksız yere birini öldürenler, teröristler, hainler bizim vergimizle hapislerde beslenmeyecek ve bir süre sonra aramıza karışamayacaklardır.

şeriatı bugün kanunları halkına istediği gibi uygulayıp kendilerini muaf tutan batının kucağındaki yöneticilerin başta bulunduğu ülkelerdeki gibi algılamayınız.