bugün

Ösym yerleştirme sonucunda istediği yeri kazanan kişilerin verdikleri tepkillerdir.
göstermeye yaklaşık 2 haftası olan tepkilerdir. muhtemelen 2 haftaya açıklanır.
tüh ya! harran üniversitesi çıkmış!

ben demiyorum, bizzat bir arkadaşımın tepkisidir.
vay amk. neresi tuttu. sikicem böle işi yaa. ev kiraları ne kadar lan acaba.
ağladım ya la ben gelmez dediğim yer geldide ondan bide yol gözümde çok büyüdü ilk başta taa cevizlibağa gitmek falan.
"laaaaaaaaaaaaaaaaaan laaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan laaaaaaaaaaan olm laaaaaaaaaan lan girmişim laaaaaaaaaan "

şahsen vereceğim tepkidir. son bir kaç gün kaldı.
vay amınakoim şimdi işin yoksa 4 sene git okula, hadi uzadı 1 yıl de 5 sene.. hayvan gibi para harca.. sonra sikimdirik bi yerde işe gircem diye götünü yırt.. o parayı alıp sermaye olarak kullansam on numara işim olur valla.. bi dakka bi dakka ya.. valla olur.. annnee.. ben gitmiyorum üniversiteye.. hesapladım, 5 yıllık parayı siz verin bana, bişey yapcam..
(bkz: ileri görüşlü olmak)
Gece gece tercihlerle ilgili açılan başlıklardan sonra kalp krizi geçirilebilir.
kazandıııııııııııııııımmmmmm!!!!!! heyt bee oley beee işte bu bee!!!
(bunlar söylenirken hem ağlanır hem gülünür ösym sayfası saniye başı yenilenir- sonucun doğruluğunvdan emin olmak için- hop hop hoplanır koridor en az on kez koşa koşa turlanır)
- oh bea! gideyim de bir sıçayım.

http://static.alkislarlay.../30253_20100429222031.jpg
ya işte taklalar falan.
seneye tekrar girip odtü'yü kazancam, görürsünüz.
-kızlar ?
kazandım kazandım lan kazandım olum.(bu konuşma direk aile fertlerine yapılır)
ben zamanında çığlık atmıştım .
vallaha mı lan vay amk işte bu!
anneeee koşun diye bağırmıştım. annem sevinç çığlıkları atarken babam ağlamıştı be sözlük. şimdi asıl sorun acaba annem beni sevmiyor mu? *
niye 9 eylül olmadı ulan.amk hangi ara yazmışım ben burayı.

demişliğim olmuştur evet.ama şu an okuduğum yerde olmaktan mutluyum.
yine kazanmışım.
yerleştirme sonuçları açıklanmadığı için henüz veremediğim tepkidir. damacanalığın lüzumu yok, milleti telaşlandırmayınız lütfen.
kazanmışım ya..
kazandım lan..
oha yanlıştır.
var bi yanlışlık..
tc kimlik no'da doğru.
hemde ikinci öğretim tam istediğimden..
yok be.. *
anneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!

sabah saat 10'da sonuçlar açıklanır ve vivaldi hala uyur çünkü hiç çalışmamıştır ve zoraki tercih yapmıştır.
abla arar kalk hemen!! sonuçlar açıklandı sen hala uyuyosun!!! ben giremiyorum siteye sende dene çabuk!!! der.
yataktan söylenerek kalkar ve o lafı söyler.
(bkz: haydi oğlum haydi oğlum haydi oğl)
(bkz: korkunç bişey)
aslında o beni kazandı ama neyse.
geçen sene annemin zoruyla hayatımda asla dediğim bölümlerden birini yazmıştım, tercih yaparken üst sıralara da tutmayacağını bildiğim bir iki bölüm. istemediğim bölüm o sayfada öyle bana bakarken ben baya çığlık atmakla ağlamak arasında ki duyguları yaşayıp anneme, anne girmişim bölüme, demiştim. o kadar. sonra facebook ta milletin naralarıyla karşılaşınca, heyt şurası, heyt burası, daha bi' kötü olmuştum.

bu sene de tercih yaptım. çok istediğim bi' bölüm müydü? hayır değildi ama istediğin kadar çalış çabala güzel kardeşim kader diye bir olgu var. bir önceki sene alamadığım puanı aldım fakat ilk sene olduğu için puan düştü tabi. şimdi bekliyorum sonuçlar açıklanınca da o kadar şaşıracağımı sanmıyorum. şaşıranlara sevinç çığlıkları atanlara da anlam veremiyorum.

iyice ruhsuzlaştım sözlük.
ek tercihlerden gitmiştim internet cafede arkadaşla bakıyoruz.
-kazandım lan
+ikici ööğretim yazıyo ama..
ilk yılı bunalım da geçirdim amk
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar