bugün

her gün 1 saat düzenli tekrar yapıp geri kalan vakitlerde normal yaşıtları gibi yaşayabilir ya da tamamen yaşıtları gibi yaşıyıp onlardan 1 2 saat az uyur çalışmalarını geceye atar.Yani inek olmasına gerek yok.
üniversite sınavında derece yapamayan asosyal ezikleri germiştir. çalış yap elinden mi tutuyorlar çalışma diye?
Liselilerin ezik olarak gördüğü kişi bir kaç yıl sonra kendilerinin hayatlarında görmeyeceği parayı bir kaç ayda kazanacaktır ve onlar hala brazzers izleyip 40dan9çıkarmaya devam edecekler.
bu ezik aynı zamanda ortalama bir memur maaşı kadar burs alıp kendi geleceğinide garantileyen eziktir. aslına bakarsanız kimin ezik olduğunu anlama için 6 sene yeter.
Sinav donemi Sosyal olan mallara kapak yapan eziktir.
şerefsiz inektir. Götü yere yakındır. Şişmandır. Dişleri de çarpıktır!
nereye ceo oluyo amk. hadi ceo oldu adam olsun önce. bakıyoruz bill gates, mark zuckerberg, einstein gibi herifler ya okuldan atılmış ya da okulu bırakmış tipler böyle bizim sikik öss de derece yapmış olan doğru düzgün birini çıkardığımızı görmedim ben. önemli olan insanın hedeflerine ulaşmasıdır derece değil adam boğaziçini istiyodur derece lazımdır itü'yü istiyodur iyi çalışması lazımdır ya da 2 yıllık istiyodur daha az çalışması lazımdır önemli olan mutlu olup olamayacağı ama ben bu derece yapan öküzlerden mutlu olan pek görmedim robot gibi yaşıyor çoğu tek tük normal olanları da yok değil.
Fetöcüdür. Net.
3 sene önce fetöcüdür demişim o zamandan beri bi sürü tiple tanıştım eğer bu kişinin tipi şöyleyse kesin fetöcüdür

görsel