bugün

Olmayan penaltıyı dakika 84 te verdiğini neden unutuyorlar ? Penaltıyı atamayan drogba yı neden eleştirmiyorlar anlamak mümkün değil. Özgür yankaya olmayan bir penaltı verdi hem de dakika 84 te. Eğer eyyamcı olasaydı o penaltıyı verir miydi ? Vermezdi. Bırakın hakeme laf etmeyi, burak ın, drogba nın atamadığı golleri düşünün ilk önce. Öperim.

Edit: he birde yediğiniz goldeki hataya bakın.
Su an dünya yüzeyinde tek harf dahi etmemesi gereken bir taraftar grubu varsa, galatasaraylilardan olusan taraftar grubudur. net.
sitemlerinde haklılardır. penaltıyı da hakem atmalıydı.
2 saattir sözlüklerde dolaşıyorum, ama hiç denk gelmediğim gs taraftarlarıdır.
ikinci ve üçüncü penaltıyı havada kapmak isteyen, kendince akıllı taraftarlar. he y*rram he deyip geçilmelidir.
bende hakemlik yapıyorum ve böyle hakemleri gördükçe süper ligde neden daha erken başlamadığımı sorguluyorum. bu kadar eyyamcı ve aptal bir hakem olamaz. bende galatasaraylıyım ama verdiği penaltı tam bir eyyam penaltısıydı. iyi ki gol olmadı. böyle gelecekse şampiyonluk gelmesin.
Eboue pozisyonunda verdiği karardan emin olamayıp telafi etmeye çalışıp saçma sapan bir penaltı verdi. Neyse ki gol olmadı da şikecilerle aynı muameleye maruz kalmadık!