bugün

Avrupadaki her normal gençtir benim için. Kanun haklarınızı koruyor, para sıkıntınız yok. Eğitim görmek isterseniz dünyanın en iyi üniversitelerini barındıran bir topluluk içerisindesiniz. Bölmek yok, ölmek yok, ilişkiler samimi. Kimseye sıfat takılmıyor. Güzel bir hayat ayaklarınızın altında. Emekli olursanız da dünyayı geziyorsunuz. Boş zamanı doldurma işi dünyayı gezmek! Bizde maaşı yetmediği için işe çıkan işçiler, emekçiler var. insan özenmesin de ne yapsın yahu.
kişilerin, bir daha dünya gelseler olmak istedikleri insan tipidir.

kafasından geçen tüm düşünceleri, "aman o der, şu ne der" gibi laf öbeklerine takılmadan aktaran, takıntısı olmayan ve "imkansız" kelimesinin ruhunu ele geçirmesine izin vermeyen kişi.

keşke her dileğimiz gerçekleşse be sözlük.
Şansları hep yanlarında olan insanlar.
en rahat en gamsiz en umursamaz insan tipidir....sevmem....
Güçlü insanlar.
Yastığa başını koyduğu gibi uyuyan
Düzenli kahvaltı yapan
Kimin ne dedigine aldırış etmeyen insanlardır.
özgür hisseden insandır.
hayatında hiç aşık olmamış.

aklında kalbinde biri olmayan, kırıntısı bile olmayan kişiler.
başını yastığa koyar koymaz uyuyan ve uykusu derin olan.
sınavın henüz 15. dakikasın da hocam buyrun kağıdım diyerek sınavdan çıkan ve sonra da 100 alan kişi ve kişilerdir.
(bkz: kitapçıl)
Dunyada başka insan yokmuş gbi yaşayan rahat ozgur insanlardır.
Üşengeç olmayan insandır mesela gece tuvalete kalkmaya deli gibi üşenirken arkadaşın sırf dolabın kapağı açık kalmış diye yataktan kalkması takdire şayan bir davranış kanımca.
Yazılanları okudum deliksiz uyuyorum,güçlüyüm falan da umursamaz olamıyorum ya su dunya yansa umrum degil diyip kendinden baska birşey düşünmeyen insan modeline imrene imrene ölüyorum.
hedeflediği yere ulaşmış, plan yapan ve o plana sadık kalabilen, kendini tanıyan, kültürlü, bilgili ve işinde başarılı olan insandır.
sosyalist ve kamyoncu olan insan tipidir.
insan olsun yeter. zira şu aralar etrafta sayıları baya azaldı.
diksiyonu süper, hiç bir şeyi umursamayan insandır.
(bkz: Gülhan şen neşesi)
Gamsız insan tipidir. Millet raad.
recep tayyip erdoğandır.
Şu sıralar kesinlikle vicdana sahip olması.
En ciddi ortamlarda gülme gibi saçma sapan alışkanlığı olmayan insanlar. Bana göre en büyük handikap.
karamsar tiplere çok özenirim. O kadar olumsuzluğu nasıl içlerinde barındırırlar hiç anlayamam.
Benim galiba bu insan. Okul, aşk, aile her şey pek yolunda şu an maşallah Çok şükür.