bugün

2 kat daha fazla seveceğim kadındır. kurban olurum ona ben çocuk doğuramadı diye içerlenmesin sakın.
Muhtemelen geleceğimdir.

Üzüldüğüm söylenemez, en azından beni büyük hatalardan kurtarabilir bu durum.

Bazı insanlardan anne olmaz arkadaşlar.
Bi tane bulsam hemen evlenebilirim. Çocuk ne la? Hem de bu devirde???
eksini cebinde bil .
(bkz: Tüp bebek)
Yapmayın beyler.
insanların acilariyla sakın dalga geçmeyin.
Düşünün ki kız kardeşiniz eşiniz de var.
Açık ve net ifade edeyim tehlikeli bi düşünce.
sperm mi yatersiz yoksa yumurta da mı sorun var soruları tıbben açıklanmadıkça çocuğun olmayış nedeni kedına bağlanamaz. özellikle erkekler sanki kendileri %100 sağlıklıymış gibi br varsayımla ortada dolaştıkları için zamanımızda tıbbi sonuçlara güvenmek olmazsa olmaz olmuştur.
çocuk olmama sebebi erkeğe bağlı da olabiliyor. günümüzde ilk sırada geliyor bu sebep. büyük konuşmamak lazım. gün gelir önünüze çıkar.
Valla artık keşke kimse doğramasa da etraf bu kadar çok yavşak kaynamasa.
ulan bir de soyun devamı diyen var. bu zihniyetle devam eden soydan hayır mı gelir? trollük yaparak küfür ettirmek hoşuna gidiyor milletin demek.
Her zaman sorun sadece kendisi değildir.
Kadın olmaya ramak kala çelme takılmış insan.
Bir takım şerefsiz troll milletidir. Sanki o kadinin bir sucu var lan.
Recep bey'e göre yarım kadındır.
Bence bi onemli bir sorun degil ama yinede siz bilirsiniz.
belirtildiği üzere sadece çocuk doğuramayan kadındır. otomatik olarak doğuran kadınları ilahe seviyesine yükseltmeyeceği gibi anne olamayacak kadın demek değildir, doğuranların da anne olabilecek kadın olamayabileceği gibi.
jinekologda çocuk doğuramayan dolayısı ile çocuklara birer mucize gibi bakan bir kadınla, 18 yaşında 3. kere çocuk aldırmaya gelmiş kız yan yana bekletilmemeli.
ancak erkeğin de tıbbi muayenesinden sonra kesinlik kazanacak ifadedir.
çocuğu bazı sebeplerle olmayan kadındır. bide bunun erkek versiyonu vardır yine bazı sebeplerle. beni de enterese etmeyen bir durumdur.
Bir kadının veyahut da bir erkeğin varoluş amacıçlarından biri de üremektir. Fakat tek amacın bu olduğu günler saniyorum ki 7.000 yıl öncesinde falan kaldı.

Hayatta tek vasıf üremek değil. Sen bunu böyle görüyorsan senin tek vasfın üremek.
en az bir anne kadar annelik duygusuna sahiptir bence.
orta sınıf ahlakıyla beyni yıkanmamış kendi tercihlerini yapabilen özgür bir bireydir. biricik değerli yaşamında, hormonlarına, psikolojik durumuna , keyfine , maddi manevi yapısına , eşinin isteklerine, dünyadaki yaşam koşullarına en önemlisi keyfine göre karar verir .çevredekilerin sığ algısına sümüğünü atmaz .doğmamış çocuğunu da laklak konuşan herkesten çok sever . ortalık şımarık psikopat ya da mutsuz çocuk -insan kaynıyor.
istisnalar dışında her kadın anne olmak ister. çünkü bu yaratılışında vardır. bir şekilde nasip olmamış ise eksik kalacaktır. bu onun suçu değildir. kadınlar illaki bir çocuğu değil yeri gelir eşini, kardeşini , çevresindekileri koruyup kollar. her daim sevilmeyi ve saygıyı hakeder.
yarım kadındır. hatta kadınların zaten yarım bireyler olduğu düşünülürse çeyrek kadın daha iyi bir tabir olacaktır.

en büyük yükümlülüğü doğum yapmak olan bir kadın onu da yapamıyorsa niçin yaşıyordur ?

en temizi intihar etmesidir.
Eger bir hastalikdan veya elde olmayan nedenlerden oturu yapamiyor ise allah yardimcisi olsun. Uzelmesin ama evlatlik da edinebilir, yok eger amacim kariyer yapmak feministlik diyorsan sen olayi cok yanlis anlamissin teyze. Ne ozgurlukmus anlamadim gitti doganin duzenine bile bas kaldirir oldun h.
Var böyle bir tanıdığım.
Üç kedi annesi kendisi.