bugün

entry'ler (7479)

oytunkaran

Sinirlendiğinde erekte olduğunu öğrendiğim yazar. Uzak durunuz.

bursalı pasif bir gay a çakmak

Bursalı olmasının ne gibi bir özelliği olduğu merak konusu olan bir eylem.

tl den sıfırlar atılınca halkın cahil kalması

Öyle bir cahillik ki Uyumak üzere olduğum yatağımdan hissedilmiştir.

30 bin liraya ingilizce konuşma garantili kurs

Fitil mi sokuyorlarmış ki nasıl garantili.

Bir kurstur.

aşk ı memnu firdevs hanım

Umarım kendine entrikasız bir yalı bulmuştur. Çok severdim çok.

cübbeli ahmed hocanın pınar gültekin yorumu

Bu malum kesimden gördüğüm bir şey var sürekli aynı.

Terör ve kadın cinayetleri ile ilgili yorumlar yapıyorlar. Kadın cinayeti olayına terörü dahil etmek ne alaka? Tamam teröristlere de ağır cezalar elbette verilsin ama kadın cinayetlerinin yanına eklemenin bir amacı olmalı. Yani çok yakında olası bir paket meclise gelebilir.

cumhurbaşkanlığı seçim anketi haziran 2020

Mansur yavaş ile ekrem imamoğlunun aynı seçimde rakip olacaklarını hiç sanmıyorum. Bu oyları bölmüş anlaşılan.

Aday olursa oyun mansur bey e olacak.

hastasıyla sevişen doktor

Acilen boşalmalısın.

atatürk ü ilahlaştıran kara cahiller

Bunu diyenler bugün başka birini ilahlaştırıyor oysa ki.

Aptal işidir.

endüljans

Sayın diyanet işleri bakanımızın da dediği gibi kuran kursunda bir tuğlası olana cennetten ev falan filan.

musevi erkek müslüman kadın

Musevi erkek müslüman erkek olarak eşleştirilmesi de mümkündür. Hayalim şöyle yakışıklı bir musevi bulmak. Swh

28 mayıs 2020 türkiye futbol liglerinin iptali

Lig iptal değil, tamamlanmış kabul edilmelidir. Kimsenin emeğinin hakkına girmeye gerek yok. Trabzon ilk sırada şampiyonluk verilsin onlara.

ersin korkut

Survivor programıyla yakından tanıyıp sevdiğim insan.

Hayvan seven insandan zarar gelmez derler. Öyledir.

Üzüldüm, ağlamadım ama köpeğim mes dedikçe gerçeği öğrendikten sonrasını düşündüm gerçekte üzücü.

Umarım hayatta istediği başarıları elde eder. Sakatlık biraz senaryo gibi geldi. Abi daha az evvel basketbol oynamadı mı bu adam. Swh garip.

survivor 2020

Fragmana aldırış etmeyin elemeden üzüldüğü yok kendisi kızıyla beraber tr ye dönüyor. 15 mayıs ta uçak ayarlanmış.

recep tayyip erdoğan öldü iddiası

istifa fake i ile güvenoyu alan soylunun eli güçlenmiştir. Yarın öbür gün eğer cumhurbaşkanımız vefat ederse yerine soylu geçer hiç şüphesiz.

10 mayıs 2020 sözlük genel seçim anketi

An be an aktaran fatih portakal is that you?

Koyverme oy ver hareketine ben de katıldım Hakeden kazansın. Umarım demoğğrasi zedelenmeden şu seçimi aktarırız.

biriyle aynı tuvaleti kullanmak

Birinin hemen ardından kullanması zordur. Ama mecbursan üç beş fıs fısla içeriye dalınabilir.

Hassas olduğum bir konudur.

survivor 2020

Aşkım ın eleneceği bir bölümde olan yarışma. O kadar belliydi ki aşkımın gideceği. Herşey planlı. Eşit kız eşit erkek olmalıydı çünkü.

Ama reelde gitmesi gereken berkan veya yunus emre idi. Net.

survivor 2020 yunus emre

Kendisini sevmem ama Berkanla kavgasında desteklediğim yarışmacı. Cemal can ın deyimiyle sarı papatya. Swh

Berkan tam bi keko ya. inşallah bu hafta gider.

sandıkta görüşeceğiz

iş muhalefette değil akpli seçmende bitiyor. Her zaman seçim sonucunu onlar belirler.

imamoğlu örneğinde olduğu gibi. Akp lilerin net desteği vardı kendisine. Bu bir istisna tabii.

Akplilerin kafasının değişmesi seçimlerde çok çok zor.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.