bugün

entry'ler (10)

gaga bulut un cezaevinde öldürülmesi

öldürüldüğünü sanmıyorum 2-3 gün önce atılan bi twit bi anda yürüdü ve twit sahibi twiti sildi yürüyünce. içeri ortamını girmeden bilemeyiz elbet ama içeri de yaşadığı şeyler ile ölmekten beter olmuştur. bildiğim kadarıyla da bu tip suçlu kişileri belirli tip koğuşlara atıyorlar o tiplerde Allahın tokat attığı mahluklardır. o tip mahluklar da dışarıda yaptığı şeyleri içeri de de uygulamaya çalışıyorlardır birbirlerine.

ilk maaş ile yapılanlar

market borcunu ödemiştim adam elimi ayağımı öpecekti nerdeyse ödediğim için.

bir esnaf yalanı söyle

-Vallah bana geliş fiyatı bu
- Abem, bacım aslan kardesim kar etmiorm ya cebimden ekstra para çıkıyor kendi bubama bu fiyattan vermem

rusya deyince akla gelenler

- sokakta karısını döven sarhoş olaya müdahale ederseniz olay size patlar anlayamazsınız ne olduğunu.
- ya**ak gibi araç kullananlar sollamaya çıkmak fazla yok kıçınıza yapışırlar sizi yoldan çıkarmaya çalışırlar korkmaya gerek yok yol vermeye kalkarsanız üstünüze çıkarlar.
- lada, bmw ve TIRCI'lardan uzak durun trafikte ha bide arazi koşulları olmasa bile kaldırımdan toprak alandan bu 3 şık araçtan birisi yola fırlayabilir

orijinal parfüm satan siteler

orjinal parfüm satan bilindik büyük firmalar harici yok gümrükte takılmış parfümler hepsi. internet üzerinden satan kişileri tanıyorum benzer bi işi internet ortamından satışını yapıyorum yazanlara inanmayın hıyar çıkmaz ama tütün kolanyası veya sidik bile bulabilirsiniz...

sünnet düğününde twerk yapan yapan kadın

Ota boka laf atan yaşlı bunaklar nedense kadın kendinden geçtiği sırada ne çalan parçayı kapattırmışlar, ne de herhangi bi harekette bulunmuşlar ağızları açık izlemiş herkes o kadar kişiden birisi bile neden sesini çıkarmamış?

iran

Türk lirasının değerli olduğu ülkelerden bir tanesi. Gezilip görülmesi gereken yerleri var temiz ve sakin ama bi o kadar da berbat dikkat edilmesi gerekiyor.. Türk görürseniz turist ayağına yatın yakaladıklarını kendi dükkanlarına götürüp Türk usulü döner yedirmeye kalkıyorlar helal et olduğunu sanmıyorum kokusu da bi garip.

anın görüntüsü

https://imgyukle.com/i/uzgun.otPBIb
araca bakıp bi dal sigara yaktım..

sözlük yazarlarının kullandığı parfümler

a101'in parfümü günlük rutin girer sıkarım mavi kutulu tavsiye ederim hoş kokusu var.

edho daki silah

gerçek olabilir ameriganın elinde çok değişik silahlar var.