bugün

entry'ler (17)

trt spor

sabah bir program var canlı yayınlanan, adını bilmiyorum ama sunucusu fulya akbuga. hoş sohbetler oluyor, denk geldim mi takılıyorum valla. gerçi tam evden çıkış saatime denk geliyor, o yüzden yarım kalıyor genelde. tekrarı var mı acaba?

damla sönmez

Güllerin Savaşı dizisinde oldukça başarılı bir performans sergilemektedir. Ileriki bölümlerde kendisini ağır bir makyaj ve topuklu ayakkabılarla göreceğimizi tahmin etmekteyiz..

güllerin savaşı

Bence gerçekten güzel dizi kabul edin. Sürükleyici, renkli.. Farklı pek çok karakter ve alt olay örgüsü var. Oyuncular, -özellikle Damla Sönmez çok doğal ve başarılılar.. Senaryodaki diyaloglar da çok gerçekçi ve hayatın içinden. Sanki yazan kişi psikoloji eğitimi almış gibi. Insan duygularını güzel ifade ediyorlar. Tabii detaylara bakmayıp ve bunun bir dizi olduğunu unutup eleştirmeye kalkarsanız, pek çok saçma şey de bulabilirsiniz.

neden ekmeleddin ihsanoğlu

Adam zeki...

pharell williams

Eylül'de geliyor! Yaşasın!

uptown

Yeni şubesi, Speakeasy alt başlığıyla Güvenlik caddesi ve Mesnevi sokağın kesiştiği yerde birkaç ay önce açılmıştır. Bahçesi, konsepti ve menüsüyle çok güzel bir mekandır.

büşra sanay

Eski ve yeni halleri görüntülerini yeni gördüğüm spikerdir. O nasıl bir estetik hiç anlamadım. Burnunu mu yaptırmış, yüzünü mü gerdirmiş? Eski hali daha sempatik ve doğal orası kesin. Yeni hali ise şuh ve cool.. Ayrıca geçen gün israil'in Gazze'ye düzenlediği operasyon sonrası canlı yayına başlamış ancak evden zorla stüdyoya getirilmiş havasında, yüzünden isteksizlik akan bir yayın yapmıştır.

güllerin savaşı

Tam bir pembe dizi.. Oyunculuklar yapmacık ama ortalama dizi seyircisine hitap ediyor.

yusuf akbuga

Sesi gibi sahne performansı da müthiştir.

nevşin mengü

Saçlarını arkadan sıkıca tutturup topuz yapsa harika olacak, yüzü gözü de açılacak.

başak şengül

Başarılı ve düzeyli spiker.. Yalnız arada gülse filan.. Bazen çok ciddi kalıyor

cnn türk

Yaptığı penguenliklere rağmen kesinlikle NTV'den daha iyi bir haber kanalıdır. Yalnız geçen gün Vahe Kılıçarslan'ın sunduğu programı görünce penguen görmüşten beter oldum! Oldu olacak Nihat Doğan'ı, Safiyeyle Faik'i filan da alsınlar kadroya...

alabora

BBG ve Survivor'ı karıştırmışlar, içine de Gelinim Olur Musun'dan tipler koymuşlar, hepsini çorba yapıp gemiye bindirdikten sonra bu format tutmaz, tam bir ölü doğum vakası diyerek adını da Alabora koymuşlar.. Öyle yani

melih gökçek

Ankara'da hiçbir işe yarar icraatını göremediğimiz garip şahsiyet. Fringe birimi tarafından gelmişi geçmişi, özellikle çocukluğu araştırmalı...

pink floyd

Yeni albümün adı 'The Endless River'. Heyecanla bekliyoruz!

uçuş 7500

Film direkt kötü. Oyunculukların yapmacıklığı ve senaryonun yavanlığı öne çıkan özellikleri. Bunun dışında uçakta geçen filmlerden hoşlananlar için belki bir vakit geçirme vesilesi olabilir. En azından uçağın normalde görmediğimiz bölümlerini görüyoruz; bir de fazla uzun sürmemesi cazip tarafı. Tam bir 3. sınıf video filmi ama tabii türün meraklısı için her şeye rağmen ilgi çekici olabilir. Gerildim mi izlerken? Evet, gerildim!

orucu bozmayan şeyler

Dişini fırçalamak, burnunu çekmek, ruj sürmek...