bugün

entry'ler (115)

2014 ün getirdikleri

hastalık.

ceylanpınar

bir aydır çatışmanın yaşanmadığı, insanların sınırın karşı tarafından gelen mermi yada toplarla ölmediği şanlıurfa ilçesi. umarız böyle devam eder.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

http://www.youtube.com/watch?v=-0SmXVrLlZ4

behzat ç ankara yanıyor

bulunduğum lokasyon nedeniyle halen izleyemediğim torrentini de bulamadığım film. birileri bi yardımcı olsada izlense bu tatil günü.

tayyip erdoğan a sövüp kurduğu ülkede nefes almak

zannımca Türkiye'de yaşamayan bir dallamanın deyimidir, keza Türkiye yi kimin kurduğu bilinen bir gerçek. tayyip Erdoğan kurmayı değil de var olanı mahvetmeyi sever.

erkek yazarların en sevdiği kız tipi

Kısa siyah saçlı, küçük burunlu, uzun olmayan boylarda, minyon tipli dediklerinden, belirgin yüz hatlarına sahip ve gözleride kocaman olursa alırım affetmem dediğim kız tipidir.

19 haziran 2012 miami heat okc thunder maçı

Thuderın şu an yardırdığı maçtır.

kaybedecek hiçbir şeyi olmayan insan

Hepimiz. Aslında hiçbirşeyin sonsuza kadar bize ait olamayacağını düşünürsek kaybedek hiçbirşeyimiz yok demektir.

ev arkadaşın terörü savunuyorsa

Ev arkadaşım olmasa da yurt odasında yaşadığım durum. Arkadaşım demek istemiyorum birbirimize nefret dolu bakışlar dışında selamımız bile yoktu. insan bazen bu durumu yaşayabiliyor. Kimse ben asarım keserim demesin öyle olmuyor o işler. Ben okulu bırakmak zorunde kaldım bu durumlar yüzünden.

3 yıl çıkıp da hiç sevişmemiş çift

Tercih meselesidir. Herkes ikinci sevişecek diye bir kaide yoktur.

eksi oy almayalım yeter

Zerre umursamadığım durumdur. Zira burası herkesin subjektif görüşleri üzerine kurulmuş bir platformdur. Size göre doğru olan başkasına yanlış gelebilir. Bugün açan çiçek yarın soluyor olabilir.Çıkamadım entrynin içinden.

erkeklerin güzel kız görünce verdiği tepki

Babayarooo.

sözlük yazarlarının en son dinlediği şarkı

Cranberries - no need to argue.

en iyi türk romanları

Saatleri ayarlama enstitüsü adlı eserin içinde olması gereken listedir.

küçükken olmak istenilen meslekler

öğretmenliktir. Sanırım idealistim ki öğretmen oluyorum.

tam35izmir

Kibar bir arkadaşımızdır.

sözlük yazarlarının favori yazıları

Bilumum umut sarıkaya yazılarıdır.

yemekten sonra çay içme arzusunda olan varoş

Canımızdır. Bu varoşluksa en büyük varoşumdur.

uzak mesafe ilişkisi

7 senedir yaşadığım olaydır. Bir saniyesinden bile pişman değilim. Kişi doğru kişiyse ne kadar uzak olursa olsun candır.

yaşama sevinci

Şu sıralar kaybettiğim sevinçtir.