bugün

entry'ler (43)

birini delice sevmek ama sevdiğini belli etmemek

onun yanında yaptığın rezilliklerin dik alasıdır. kızarmak gibi.

köylerdeki ilginç lakaplar

Topalların hatun, geygeller, göğ şero.

özlem nöbetleri

artık doydum özlemelere. ama canım yine seni özlemek istiyor. ya konuşamıyorum yanında, heralde bu da özlemekten yanında seni özlemekten. çenesine hakim olamayan ben senin yanında konuşmaktan bi haber bön bön gözlerine bakabiliyorum anca. bu durumdan sıkıldım artık bi gün patlıycam ama o gün ne zaman olur ben bile bilmiyorum. umarım olur.

yaratıcı dükkan isimleri

has bacanaklar züccaciye.

günün sözü

hayatının en güzel ritmi, onun senin için çarpan kalbidir ( Bob marley )

korku filmlerinin olmazsa olmazları

kapının gıcırdayarak açılması ve ordan bir ışığın belirmesi,izleyenlerin ve filmdekilerin bu ışığın arkasından çıkacak olan kişinin asıl katil olduğunu zannetmesi ama ne yazıktır ki o kadar heyecana rağmen o kapının arkasından filmin en salak karakterinin çıkması.

lahmacunu eliyle yiyen insan

doğru yolda olan insandır. yemeye devam etsin. tadını çıkara çıkara. zaten başka yöntemlere başvurması bazen aç kalmasına ve o güzelim lahmacunun( acılı hacıoğlu'ndan olursa hiç fena olmaz) o enfes tadına doymasına engel olacaktır.

bitmesi istenmeyen şeyler

içinde onun olduğu rüyaların.

nihat doğan a film ismi önerileri

söyvayvır'ı gördüm.

misafir çocuğu

bu misafir çocuğuna ortam sakinleştiği, al ayak ayak çekildiği zaman bi köşeye sıkıştırılıp Allah ne verdiyse dalınır.

bugün çıksa gelse

ki öyle bişey olsa hiç fena olmayan bir hal alır halim.

içindeki çoçuğu tuvalete düşüren yazar

bundan sonra yazabilecek pek de fazla bişeyinin kalmadığı yazardır.tabi artık yazarsa.

bir erkeğe en çok yakışan şey

adamlığı sadece kendi için konulmuş bir ünvan olmaktan çıkartıp, beyni ve kalbi için bir görev kabul etmek.

alev topunu göğüs kontrol yapıp gelişine vurmak

alev topu adamın göğsünü yakacağından gelişine vuramadan gidişine bilet aldırır.

kızlara laf atan piçlerin genel özellikleri

kro,apaçi,beyaz çorap giyer, altın zincir takar, ağzında ki o eskimiş cikleti olabildiği kadar iğrenç bi şekilde çiğner.

aşk tesadüfleri sever

bugünden sonra artık bencede aşk tesadüfleri sever diyebileceğim bir durumdur.

recep efendi ve kemal bey in ortak noktası

o kadar atışmalara, saygısızlıklara, hakaretlere, çekememezliklere rağmen birbirlerine olan saygılarını kaybetmeden birbirlerine hala "recep bey" ve "kemal bey" demeleridir. ne kadar takdir edilesi bir davranış değil mi!!!

bol ketçaplı makarna

açken acılısı çok iyi giden bir öğrenci yemeğidir.

mutsuzken yapılacak 3 şey

tıka basa yemek,
susmak,
uyumak.

tek cümle ile aşk

tek cümle ile anlatılamayacak olan tek şeydir aşk.