bugün

kamuran reçber

az önce gelen telefon ile sınavından 0 aldığımı öğrendiğim, güzelim, yıllarımı verdiğim not ortalamamın düşürülmesi için allah tarafından gönderildiğini düşündüğüm, insanların bilgilerini değil dikkatlerini sınamak amaçlı yaptığı sınavlarla yığdığı onca bilgiyi ve kanun maddesini ezberlemek, kafama sokmak için sabahlamamın, 2-3 saatlik uyku uymama sebebiyet veren öldürücü çalışmalşarımın sonucunu salak saçma "içinde ve yok ama canım" gibi açıklamalara rehin bırakmama* sebebiyet veren, şu an hiç kusura bakmasın ama gerçekten 3 dersten beni sorularına yenik bırakmış sevgili hocam, size çok pis stem ediyorum.
yarın öbür gün adınızın mehmet aslan, hüseyin şahin, yüksel işyar, ibrahim kanyılmaz, hülya kanalıcı gibi soyadlarının bile kendilerini tanımlamalarına yardımcı olan hocalarla anılmaz umarım diyerekten, saygı ve sevgilerimi ve yakıp yıktığınız onca ocağın* hesabının sorulması gerektliliğini iletiyorum.

edit: bu arada yüksel işyar hocamızın 10.12.06 tarihinde vefat ettiğini öğrenmiş bulunmaktayım, uludağ üniversitesi'ne, ailesine ve özellikle göksel işyar hocamıza başsağlığı diler, üzüntülerimi sizinle paylaşırım.