bugün

türkan saylan ın dizi konusu olması

gerçeklere bağlı kalınırsa ibretlik bir paylaşım olacaktır.

türkan hocanın ülke için iyi şeyler yapmadığını idda eden amfibiklere söylüyorum, o poponuzu bilgisayarın başından kaldırmaya fırsat bulduysanız siz neler yaptınız vatan için iki dakika düşünün, tabi düşünmek için gerekli donanımınız varsa...

türkan hocamız cüzzamı sildi ülkenden mondofon seni! senin askerlik için bile gitmemek için bir tarafını yırttığın doğuyu karış karış gezdi, köylerde binlerce insanı muayene etti. cüzam denildiğinde sadece ülkemizde değil dünyada akla gelen isimlerdendir türkan saylan. sen de kalkmış ordan ahkam kesiyorsun.

vatanhainiymiş. yok artık lebron james diyeyim anlayacağın dilde. çydd kaç öğrenci okuttu kaç doktor çıkardı bilmezsin. kaç kız çocuğu okullu olmanın önlük giymenin ne olduğunu öğrendi...

tabi abi evlerinde büyüyen yada ablalarla yaşan birinden bu hassasiyeti beklemek gerçekten akıldışı. ha en fazla şey diyebilirim, allah cezanızı versin. evet bu anlaşılır tarafınızdan diye umuyorum...

daha laflarım var, iftara yakın agresifliğim de üstümde. susuyorum. yetsin bu kadarı.