bugün

30 bin kadinla nasil beraber oldum

bir şahan gökbakar skeci
(şlak!) 30 bin kadınla nasıl beraber oldum
- yaz arkadaşım: sabah erken uyanırım 2 gibi, bi dene çay goyarım, 2 şeker atarım, menemen bişittiririm onu yerim, ekmek banarım, 3 e gadar beklerim 3len 5arası gadınlarlan gonuşurum, günde 5 gadınlan gonuşurum, her agşam eve gelince televizyonu açarım, 7 dagga izlerim, daha sonra televizyonu bozarım, sabah uyanınca televizyonu yaparım,7 dagga daha izler gapatırım...gece yatarken doğalgazı açarım, perdeleri tutuştururum, 3 gibi uyanıp söndürürüm...
-yumurtayı rafadan yaparım. yemem ertesi güne saklarım. ertesi gün de yemem. çöpe atarım. otobüse binmem, dolmuşa binerim. en öne oturur arkadan uzattırırım, almam. yanımdakine aldırırım. son durakta iner bi sonraki dolmuşa binerim. eve döner uyurum. uyanır bi daha binerim.
-sigara kullanmam, nargile içerim. her gün üç şişe nargile içerim. sabah, öğle, akşam. sakız çiğner koltuğa yapıştırırım, sonra üstüne oturur yeni pantul alırım.
-ders almam ders veririm.*
- not al arkadaşım. şişli etfale gider güvenlikle tartışırım, kendimi dövdürür hastaneye yatarım. kolum kırıksa tazminat alırım. alamazsam veririm. hemşireye iğne yaptırmam ben yaparım. ağlama duvarına gider gülerim. masonlardan dayak yer efendi efendi ağlarım.