bugün

küçük sırlar

son derece gereksiz bir dizi olup, lise ergenlerimizin dizideki krakterlere aşık olacağı dizidir.

+ilk önce sinem kobal sen nasıl bir oyuncusun anlamadım, insan bu kadar mı yapmacık ve bayağı bir oyunculuk sergiler.

+burak özçivit annem hiç zorlama kendini, apaçi kılığına bile girsen yutturamazsın o liseni rolünü.

+o fakir iki kardeş, en iyi oyunculuğu sergileyen sizdiniz, bir tek ikinizi izlerken zevk aldım.

+o değilde ayşegül denen hatun neydi öyle etek giymeseymiş sadece anneanemin giydiği çoraplarla gitseydin sadece okula.

+nasıl liseli bunlar lan bir kere derste görmedim sürekli kolidorlardalar, anlamadım.

+şu çanta muhabbeti, ne kadar komik ya o çanta ya ben diyor ayşegül kardeşim bile ki 12 yaşında daha öyle bir muhabbet yapmıyor.

+nasıl varoş onlar öyle anlamadım. taksi ile geziyorlar, ayrı odalar, coolluklar falan.

+ali denen oyuncu denen herif, nasıl kötü bir oyunculuktur o öyle iğrenç, bu dizi biterse sırf o salak herif yüzünden biter.

+ya iddia olayına ne demelisiniz, bizler en fazla yemeğine iddaaya girerkern herifler spor arabalarıyla iddaaya giriyor. zenginlik böyle birşey.

+çetin ve ayşegül birbirlerine yiyişmeye başlıycak gibi bakmıyorlar mı sizce.

+neyse daha çok şey yazılırdı da bu bile fazla o dizi için.