beş vakit namaz kılmayıp ben müslümanım demek

(bkz: şiiler)

valla adamlar 5 vakit kılmıyor, kılanı da 3 vakit kılıyor.

yurdum insanı anlayışına göre bırak tam müslüman olmayı dinden çıkmış kefereler bunlar.

sonuçta Allah 5 vakit demiş bunlar 3 vakite indirerek allahın farzını bozmuşlar değil mi?

tabii ki bence değil.

Ha bir de Dinsiz imansız aleviler yok mu?

bağlama, karı kız, yasak dans lambada yapıyorlar namaz yerine.

tövbe tövbe.

Hal böyle olunca müslümanların yüzde 60-70 i belki daha fazlası ibadet etseler bile kafadan cehennemlik.

müslüman bile değiller.

bir de bunun muarremi falan filan var.

ek: 2-3 yüz milyon sünniyi alalım ele, bunlardan da taş çatlasa yüzde 10 u bilemedin 20si 5 vakit namazı aksatmadan kılsa şu dünyada cennete gidecek insan sayısı taş çatlasa 20-30 milyon. cehennem baya kalabalık olsa gerek, ateşe bile gerek yok sıcak olması için.

ek: Kitapta ne yazıyormuş. (Kuran-ı Kerim'e kitap diyenlere de ifrit oluyorum arkadaş, roman sanki, adını yazmaya bile üşen le havle) Harbi ne yazıyormuş? güzel bir tercümesinden şuraya dindar arkadaşlar kaç vakit olduğunu, nasıl kılınacağını, hangi surelerin okunacağını ve kılınmazsa Müslümanlıktan çıkılıp çıkılmadığını ayetler olarak aktarırlarsa sevineceğim. Elimizde kitaptan bir kanıt olsun da ona göre saçmalamayalım. gerekirse yazdıklarımızı yutalım, tövbe edelim yanında şii din alimlerine de tövbe ettirelim, alevi din alimlerini tövbe de kurtarmaz zaten Yasak dans lambadayı yıllar boyu yaptıkları için.