bugün

cenaze kaldiricisi adem

Diyojeni bilen var mıdır acaba? bu adam elinde bir fenerle gündüz vakti (atina(?) sinop sokaklarında dolanırmış. amacı dürüst, adam gibi bir adam bulmakmış. diyojen sözlüğe yazar olsaydı aynı şeyi burda fenerle olmasa bile kelimelerle yapardı. ya da Fuzûlî demiş ya, "selam verdim rüşvet değil diye kimse almadı"(?) bu sözü burda defalarca tekrarlardı. bu sözleri herkes hak ediyor. moderatöründen tutta sıradan yazarına kadar. iftira atanların salakça entriylerle dolaştığı bir ortamda haklının hemen çaylak yapıldığı...

evet arkadaşım işte yazıyorum. bu sözlükte bir yığın bilimadamı var. ve tam bunların karşısında da bu bilimadamlarının zayıf yönünü iyi bilip degaje dayanışmasına girmiş dişi varlıklar var. bir üçgenden ibaret bazılarının hayat. ve bu sözlükte bazı kadınlar olabildiğince erken menopoza girmiş. ve gelip burda bütün ağrılarının bedelini başkalırından çıkarıyorlar. bunların kim olduklarını yazmıyorum. malum moderatör pek bir hassas. ama herkes biliyor aslında bunları. yazdıkları 45 kelimeyi geçmez, ya da bkz'dan ibaret. ve çok sıradan şeylere çalışır kafaları. en büyük meziyetleri yalan dolan. onlara verilebilecek en değerli şey de verilmiş. vajina esiri bir toplum işte. onu mütemadiyen kullanıp duruyorlar. mamafih bazen sert kayaya çarpıyorlar. dağılıyorlar mı? sanmıyorum. doğal seleksiyonun babasını görebilirsiniz bunlarda. ortamda zor şartlar oluşmuşsa hemen şekil değiştirirler ve yepisyeni kostümleriyle çıkarlar sahneye.

iki paragrafla cezalandırıyorum kendilerini. karşıma çıkmasınlar. bu yeter.

ve günün özlü sözü montaigne'den gelsin.

"insanlar başaklara benzerler, içleri boşken başları havadadır, içleri doldukça eğilirler."