bugün

sözlük yazarlarının itirafları

Söyleyemiyorum bazı şeyleri. Kimseye anlatamıyorum. Patlamak üzereyim. Belki de patladım. Bilmiyorum. Bildiğim tek şey onu hala deli gibi sevdiğim. Ve bunun herkesten çok bana zararı olduğu. Annemi kırdım, babamı kırdım, dostumu kırdım. Kendime olan saygımı yitirmek üzereyim. Onun gözlerine bakmak öldürüyor beni. Yazdığım her yazının içinde onun olması. Her hareketimi onu düşünerek yapmak. Saçma sapan nedenlerden kırıyorum herkesi. Engelleyemiyorum kendimi. Kaç kere arkadaş olduğumuza inandım. Onun için baştan beri öyleydi ama benim için hiç öyle olmamış. Bugün anlıyorum. idealleri olan, mutlu bir gelecek hayali kuran, duygularından önce mantığını kullanan bir genç olarak tanıtırdım herkese kendimi. Daha doğrusu herkes beni öyle tanımlardı. Ama şimdi bakıyorum halime bu ben olamam. Ona karşı duyduğum nefret ve sevgiyi paylaştırmaya başladım insanlar arasında. Sevgisini paylaştıramadım. Ama nefretini çok güzel paylaştırdım. Bana yakın olan her insana onun rolünü çalışıyormuş gözüyle baktım ve nefret etmeye başladım hepsinden bir bir. Annem ona nefret dolu baktığımı söyledi. En iyi arkadaşımla biraz önce tartıştık. Kimse kalmadı yanımda. Kendimi çok kötü hissediyorum. Ve onu deli gibi seviyorum.