bugün

bir türk erkeğinin seks günlüğü

evli bir insanın tuttuğu durumda şu şekilde olabilecek sözlük.
16 kasım 09
sevgili günlük bugün yine güzel karımla uyandım sabah sabah gözüme çok güzel göründü ve öperek koklayarak uyandırdım bir posta gittik. sonra kahvaltı ederken yine gözüme çok güzel göründü bir postada kahvaltı masasında gittim. tam işe gidiyordum kapıdan çıkarken iyi güler öpücüğü verdi dayanamadım bir posta daha gittim. aslında işe hiç gidesim yoktu evde kalıp karımla film izlemek istedim ve işe gitmedim. filmdeki sahnelerden etkilenip yaklaştım bir posta daha gittim. duşa girdik ordada bir posta gittim. tabii öğlen ve akşam yemeklerinden sonrada bir posta gittim. gece oldu yatağa girdik sarmaş dolaş yatarken dayanamadım son bir posta daha gittim. ve uyudum.
30 aralık 09
sevgili günlük uzun süredir yazamıyorum sana. çok boşladım galiba seni. son yazdığımda karımla geçirdiğimiz muhteşem günü anlatmıştım. o günden yine aynı muhteşemlikte bir hafta geçirdim. hiç işe gitmedim. sabah akşam karımla postalaştık. sonra telefon geldi. işten atılmışım. bu ve bunu takip eden haftalarda işsizliğin verdiği rahatlıkla her gün 16 kasım ibi geçti. sabah akşam gece sürekli karımlaydım. şimdi yeni yılın arifesinde ağzım açlıktan kokuyor. karım hamile. böyle bir dünyaya yani benim bu boktan dünyama bir çocuk getirmek istemiyorum. açım. borçluyum. birazdan kendimi ve karımı öldürüp kurtulmayı planlıyorum hoşçakal günlük. arkamdan bunu okuyanların "pompadan öldü zavallı" "uçkuru uğruna yazık etti kendine karısına" denmesini istemiyorum. gerçekten çok zevkliydi.