Advertisement

uyurken yan odadan gelen çıt sesi

 1. 1.
  niktofobi yani karanlık ve gece korkusu olanlar iyi bilirler geceleri uykuya dalışın ne kadar güç ve ürpertici olduğunu. bir türlü başaramazlar kendilerini uykunun o derin ve huzur verici kollarına bırakmayı. korkunun tavan yaptığı bu gibi durumlarda algının ve hissiyatın tavan yaptığı anlardır. her türlü oluşabilecek bir kıpırtı, ses, görüntü, ışık vs. kişi
  tarafından farkedilir ve tırsma eylemi ikiye katlanır. battaniye yukarıya doğru yavaş ama kesin bir hareketle çekilir, sesin veya ışığın nerden geldiği paranoyak biçim de sorgulanmaya başlar, ve ardından cesaretini toplayan kişi ''kim oo!!'' diye bir hengame kopartıp yataktan yay gibi fırlayıp antreye doğru inanılmaz bir depara kalkar.

  bazı durumlarda ise, ki bunlar en çok tırsmaya neden olan durumlardır. ses uyumakta olduğunuz odadan değil de yan odadan geliverir. ilk başta umursamazsınız, ikinci defa olunca ilginizi çeker. fakat ses git gide belirgin bir hal alıp yakınlaştığı vakit ise birşeylerin yolunda gitmediğini anlarsınız. odanın kapısını usulca kapatan kişi, yatağına oturup elleri ağzında, korkunun ve şaşkınlığının da yardımıyla aklından yüzlerce olasılık ve çözüm yolu geçiriverir. tam bu sırada ses kapının önüne kadar gelip sizin içeri doğru sıçma eylemini gerçekleştirmenize olanak sağlar. o da yetmezmiş gibi kapı ansızın tırmalanmaya başlar ve sizin beyninize pompalanmakta olan kan miktarının en yüksek seviyeye çıkmasına ve nabzınızın ritminin bozulmasına neden olur. sert bir cisim alıp tüm cesaretinizle kapı aralanır ve size bakmakta olan parlak ve sinsi iki göz ile karşı karşıya kalırsınız. karanlıktan size doğru yanaştıkça yan oda da uyuyan aptal kediniz tekir'in olduğunu farkeder ve ellerinizi bağrınıza getirip derin bir ohhhh çekersiniz. ohh bee!
  büyük bir gönül ferahlığı içersinde yatağınıza yattığınız anda ise beklenen şey olur.

  iha haber ajansı
  muhabir:32 yerinden bıçaklanarak öldürülen (A.E) dün gece evinde ölü bulundu. tek görgü şahidi olan tekir' in ise konuşması için büyük bir baskıya tabi tutulduğu gelen haberler arasında.

  -abi 2 kutu konserve balık daha getirsek bu iş bitti gibi.
  +kiuuuuuuuuuuuvv
  -abi bu birşeyler söylüyor sanki?!
  +mırrrr
  -ah gözümm!! katil kesin bu kesin bu!
  +tıssss!!
  -piç
  5 -1 ... losers
entry'i yoruma kapat
 1. henüz yorum girilmemiş.