bugün

yanlışlıkla gay bara giren erkek

yarin tam bir hafta olacak, neye diye soruyor ulan, yarin yanlislikla gay bara girisimin birinci haftasi olacak. aslinda boyle mekanlara gay bar demek yerine escinsel bari demek daha dogru olur, iceride gayi, lezbiyeni, benim gibi saftirigi, ne ararsan var. gece saat 1'i gecmekte, oncesinde icmisim, kafam kiyak, bir yerden geciyorum, icerden cistak cistak muzik geliyor, ortam kalabalik, turk hastaligi iste, bir girip bakayim dedim, bir de yabanci memleketteyim, girerken de 10 dolar kafa parasi kestiler. burda parantez aciyorum, sayet bir mekanda giris parasi aliniyorsa, dogru yerdesiniz demektir, isletme diyor ki "aga sen burdan kesin bir hatun bulursun, ee bize de bir corba parasi atarsin artik", atmam mi kurban, tabi atarim. neyse ben giris parasini verip bir masaya gectim, masa dediysem diger tarafinda dortlu bir grup, elimde ananas votkam, muzik esliginde kafa salliyorum bir yandan da, belediye otobuslerinde ogrendigim gotum gotum ilerleme teknigini uygulayarak, dortlu grubun arasina dogru daliyorum. maksat kaynasip muhabbet etmek, iki erkek, iki kiz. baktim biri fotograf makinesini cikardi, birbirlerinin fotograflarini cekmeye calisiyorlar, hemen atladim ver bana gecin siz soyle diye. ben bunlarin fotolarini cektim, muhabbet basladi. neyse her sey guzel gidiyor, ben kah bu dortlu grupla muhabbet ediyor, kah dans pistine cikip dehset figurler sergiliyorum. elemanin biri geldi yanima, malesef erkek, bana nerdensin, napiyosun tarzi sorular sormaya basladi, turkiye deyince, gecen sene kusadasi'na gittim dedi, hadi ya ordaki kizlar tas gibi olurlar hacim dememe kalmadan adam arkasina bile bakmadan yanimdan ayrildi, ben hala olayin farkinda degilim. bizim dortlu gruptaki erkeklerden birine, kendisi kolombiyaliymis, hacim adam gay midir nedir azuhahaha, derdemez, adam bana yavsakca gulumseyen bir ifadeyle, iyi de burasi gay bar demez mi, ben icimden bir hassiktir cektim. ben de cocuga, kardes ben gay degilim onu bastan soyleyeyim deyince, cocuk gulerek, merak etme benim erkek arkadasim var demez mi, vay ibnetor. sonra ogrendim gruptaki diger eleman da gaymis. bir anda icimden, aha demek ki kizlar bosta diye gecirirken, kizlarin da lezbiyen oldugunu ogrenmemle gecenin ikinci sokunu yasamam bir oldu.