bugün

(bkz: erkegin basina ne gelirse meraktan gelir) *
(bkz: vah yavrum)
(bkz: bir daha çıkamaz)
(bkz: burası gay bar burdan çıkış yok)
(bkz: son şakası)
(bkz: polis akademisi)
hayatının anısı gibi bunu defalarca anlatacak ve karşısındakinden her seferinde gülmesini bekleyecek erkektir.
**
(bkz: ödün boka karıştığı anlar)
yarin tam bir hafta olacak, neye diye soruyor ulan, yarin yanlislikla gay bara girisimin birinci haftasi olacak. aslinda boyle mekanlara gay bar demek yerine escinsel bari demek daha dogru olur, iceride gayi, lezbiyeni, benim gibi saftirigi, ne ararsan var. gece saat 1'i gecmekte, oncesinde icmisim, kafam kiyak, bir yerden geciyorum, icerden cistak cistak muzik geliyor, ortam kalabalik, turk hastaligi iste, bir girip bakayim dedim, bir de yabanci memleketteyim, girerken de 10 dolar kafa parasi kestiler. burda parantez aciyorum, sayet bir mekanda giris parasi aliniyorsa, dogru yerdesiniz demektir, isletme diyor ki "aga sen burdan kesin bir hatun bulursun, ee bize de bir corba parasi atarsin artik", atmam mi kurban, tabi atarim. neyse ben giris parasini verip bir masaya gectim, masa dediysem diger tarafinda dortlu bir grup, elimde ananas votkam, muzik esliginde kafa salliyorum bir yandan da, belediye otobuslerinde ogrendigim gotum gotum ilerleme teknigini uygulayarak, dortlu grubun arasina dogru daliyorum. maksat kaynasip muhabbet etmek, iki erkek, iki kiz. baktim biri fotograf makinesini cikardi, birbirlerinin fotograflarini cekmeye calisiyorlar, hemen atladim ver bana gecin siz soyle diye. ben bunlarin fotolarini cektim, muhabbet basladi. neyse her sey guzel gidiyor, ben kah bu dortlu grupla muhabbet ediyor, kah dans pistine cikip dehset figurler sergiliyorum. elemanin biri geldi yanima, malesef erkek, bana nerdensin, napiyosun tarzi sorular sormaya basladi, turkiye deyince, gecen sene kusadasi'na gittim dedi, hadi ya ordaki kizlar tas gibi olurlar hacim dememe kalmadan adam arkasina bile bakmadan yanimdan ayrildi, ben hala olayin farkinda degilim. bizim dortlu gruptaki erkeklerden birine, kendisi kolombiyaliymis, hacim adam gay midir nedir azuhahaha, derdemez, adam bana yavsakca gulumseyen bir ifadeyle, iyi de burasi gay bar demez mi, ben icimden bir hassiktir cektim. ben de cocuga, kardes ben gay degilim onu bastan soyleyeyim deyince, cocuk gulerek, merak etme benim erkek arkadasim var demez mi, vay ibnetor. sonra ogrendim gruptaki diger eleman da gaymis. bir anda icimden, aha demek ki kizlar bosta diye gecirirken, kizlarin da lezbiyen oldugunu ogrenmemle gecenin ikinci sokunu yasamam bir oldu.
hayatının hatasını yapmış şahsiyetdir.
asla unutamayacağı andır.
(bkz: eyvah eyvah)
"Geceler öyle bir gay bana
Geceler öyle bir kötü dinli gavur,
Gavur ki sorma"
el bimbo çalmaya başladığı anda durumu fark eder.
dünya sinema tarihinin %50'sinden fazlasını oluşturur. artık komik değildir.
yanlışlıkla girilen gay bar çıkışında akrabalara yakalanmak.
askerde iken hemen hemen her gün gördüğünüz o kamuflaj içerisindeki babayiğit bir erbaş, size istanbul'da bir mekan tavsiye eder. siz üniversite'yi ilgili şehir'de okumanıza ve akanus sekenus domesticus türüne mensup olmanıza rağmen, bu mekanın adını daha önce hiç duymamışsınızdır. her halukarda ben buraya giderim arkadaş mantalitesine bürünüp, asker'lik görevini tamamladıktan sonra bahsi geçen mekana kankanızı alıp gidersiniz. ilk başka durumu çakmazsınız. mekan erkek kaynayan bir mekan değildir. bariz kızlar da vardır. fakat geçen zaman dilimi içerisinde çalan müziğin istisnasız bazı şeyleri çağrıştırması durumu, mekandaki erkeklerin ciddi anlamda ve alenen bazı hareketler, danslar ve antik kuntik durumlar halinde olması, sizin tek kaşınız havada düşünmenize sebebiyet verir. ilerleyen saatlerde size gelen davetkar bakışlar ve bazı içki ısmarlamaları haddini aşıp da öküz olmamanız halinde çok net anlayacağınız üzere, mekan bir gay bar'dır. arkadaşınıza doğru dönüp o aptal gülüşü takınıp, elinizdeki son bardağı da bitirip, olay mahalinden öyle bir uzaklaşırsınız, öyle bir depar atarsınız, burdan okumakla olmaz yaşamak lazım.
(bkz: based on a true story)
(bkz: ya bu gaydayı çalarsın ya bu gay bardan gidersin)
büyük ihtimalle -haklı olarak- götü kurtarma çabasına düşecek erkektir. kendisini allah esirgesin diyorum.
Seni abaküs yerine koyup saydım ve ne yazık ki dostum yarım adam çıktın.
bilerek ve isteyerek o mekanı terk etmezse başına geleceklerden yalnızca kendisi sorumlu olacak erkektir.
normal erkektir.
allah aşkına ne olacak. biz gay barları ne sanıyoruz. fuhuşun başkenti mi orası. 7/24 seks mi yapılyor o barlarda. erkekler tecavüze mi uğruyor. böylelikle gay nüfusu mu artıyor. oral seks çıkış bileti mi ne yani. orası da bir bar sonuçta. "normal" barlardan bir farkı yok. hangi erkek gitmiş de ne olmuş. niyet ve eğilim varsa o er kişi hamama gitse de zaten terler bi şekilde. bu nasıl saçma bir önyargı ve yafta anlamıyorum. ayrıca kız arkadaşla en gidilesi yerlerden biri. bakan yok eden yok. eğlen alabildiğine. tek git. yine ne olcak adamım. asılan asılır. bırak asılsın. sen edebini bil otur. o zaman gittiğin "normal" barlarda hatun olmasın. sonuçta sen de onlara asıldığından olmasın kadın. mantık yani. laf ola beri gele.
içerdekilere, ibneliğin lüzumu yok beyler diye bağırıp çıkmak.
götü kurtarma derdine düşer.
(bkz: hiçbir şey yanlışlıkla olmaz genç)
girdisi çıktısı çok olur.
(bkz: dikkat et gaymasınlar)
(bkz: küçük şeylerle mutlu olmayı bilmeyen insan) *