bugün

daha hızlı bir sözlük için içiyoruz zirvesi

bursa'dan bildiriyor ;
7 kişi tarafından ekildiğimiz zirvedir.özellikle şahsım kevin'ı görmeyi çok istemekteydi*

karanlikta : tahminim gibi müthiş bir eleman çıkmıştır.erkek dansöz olarak iyi iş yapacağını da söylemek zorundayım.sözlüğün hayatıma kattığı insanlardandır o artık.dostumdur o artık...
yasakani : halim selim,yaşı kadar saf,sevimli bir arkadaş çıkmıştır.önünde öğrenim alanında zorlu yıllar vardır.tanrı,yardımcısı olsundur.
scarface : eğer kız olsaydım hiç düşünmeden bir köşeye çekip veri....öhö...
erkek model olsa manyak iş yapacak yazardır.ayrıca kendisi geleceğin doktorudur.tipine bakan 100 insan olsa birisi bile "bu bebe tıp'ta okuyo" demez halbuki
kendisini ankara'ya davet ediyorum *
Rurouni Kenshin : kendisi tam bir "çakal carlos" tur.sofrada bayanlar olmasa gerçek yüzünü gösterecekti sanırım.insan süzme konusunda uzman *
kiraze ve kassandra : ufkumuzu genişletmiş,geleceğimize ışık tutmuş aydın yazarlardır.kendilerini tanıdığıma çok memnun olduğumu bilmelerini isterim.hepimizi onurlandırdılar.

güzel insanlarla tanışmak haricinde de aç kaldığım,yorulduğum(yav bu tophane nasıl bir yerdir ya...ben hayatımda o kadar merdiven çıkmadım...çıkınca da "nirvana'ya ulaştım herhalde" diye düşünürken elime verilen şey sadece bir pet şişe su oldu *

bu günde biricik dostum olan bir yazarla* görüşülüp bursa olayı kapanacaktır.

(bkz: iyi de bir zall vardı ne oldu ona)