2 ağustos 2009 beşiktaş fenerbahçe maçı

işin geyik tarafına her zaman varım ama ciddi anlamda beşiktaşımızın kaybetmesini arzuladığım maçtır.

2 kupa aldık, tüpçü başladı yine saçmalamaya, dizginlenemiyor. hele o ağzı yüzü yamuk asbaşkan levent erdoğan her gün başka bir şey yumurtlamakta. "ikiz kuleler adı verdim" vay efendim kupayla uyuma rezillikleri, efendime söyliyim "fenerbahçe duruşu bozuk futbolcuları alıyor" sanki kendi duruşu sağlammış gibi.

bak 2 kupa aldık, topuz işi inadını aziz kazandı, nihat konusunda uzun uğraşlar verildi de oldu. bakıyorsun, ferrari geliyor ama 8 yabancıdan gidecek olan kim? bir sürü para verilip alınan adam, üste para verilerek gönderilecek. bobo giderse kaliteli yabancı bir forvet mecbur alacaksın. falan fıstık.

5 ay sustular 2 kupa geldi bir konuşmaya başladılar rezaletler yine diz boyu. şimdi 3. kupa gelirse en az 10 sene gider bu rezalet.

iyi düşün beşiktaşlı. bak ocak 2010'da kongre var, 3 kupayla girerse bunlar kongreye vallahi de sıçtığımızın resmidir, billahi de sıçtığımızın resmidir. hazırlık maçı tadındaki 1 kupa için yılları çöpe atmayalım.

ondan sonra vay efendim cafer bez getir, vay efendim cafer şuraları siliver diye feryat etmeyelim!