bugün

kızına tecavüz eden baba

(bkz: tanrı öldü nasıl bilirdiniz) evet evet tam olarak bu bakınızı vermek istiyorum. tecavüze uğramış kızın günahı neydi? ömrü boyunca yaşadığı bu tramvayı nasıl atlatacak? yediğimiz bir tokatın bile acısını yıllar sonra dahi olsa sızlatan yüreğimizi serinletmek için çaba sarf ederken biz o kız nasıl serinletecek yüreğini ha? allah a sığınsın değil mi? olur olur tabi neden olmasın. sorunlu, hastalıklı, gelişimsiz, biçimsiz olacak bu kızı beceren adam isterse gözümün önünde yansın hiç bir anlam ifade etmez benim için. ve sizler için de bi anlam ifade etmemeli bence. kaldı ki cehennem de yanacakmış. doğruluğu tartışılır. adam öyle içten bi af diler öyle bir dönüş yapar ki bütün günahları af olur. hadi gerçekten cezalandırılacak, kıyamete kadar yanacak peki ama ya o kız? kız uğradığı bu olay karşısında cennete gitmeye hak mı kazanacak. nasılsa baştan darbeli ne yapsa o bir mağdur olduğu için cennete mi gidecek? peki ya o da hastalıklı benliğiyle başkasına tecavüz ederse? tamam lan i*neler kız tecavüz edemez. belki de eder ne bileyim. ama diyelim ki masum bir insanı katletti. o zaman nolcak? önce allah ın yarattığı cana kast ettiği için alevler içinde yanacak sonra da tecavüze uğradığı için ve bizlere ibret olduğu için cennette armut toplayacak. olabilir tabi. bunları sorun kendinize? yanıtlarınızı merak ediyorum.