bugün

insanlıktan nasibini alamamış, karaktersizliği karakter edinmiş kişi.şerefsizliğin sınırını çizmiş o sınırda bekleyen insan demenin zor olduğu yaratık.böylelerini taksim'de sallandırmak vardı akılları başlarına gelsin diye.
aynı çeşit baba adananın mahallelerinin birindede vardı linç edilme tehlikesinden kurtulduktan sonra topluluğa şöyle bağırmıştı ' kız benim kızım degilmi sizene '
ama polisin linç inden kurtulamadı hatta memur öyle bir dövdüki biz her vuruştan sonra holey çektik..
(bkz: allah ona akıl fikir versin)
su katılmamış orospu çocuğu sıfatına layık kişidir.
ınsan kılıgına bürünmüş hayvandır kendısı hayvanvari duygularını bastıramamıs,erkekliğinin verdiği azametle kendi yavrularına bile böylesine adileşebilen biridir.hakkında çok fazla yazıp çizmemek adam yerine koymamak,hatta yaşatmamak gereklidir.
koğuşta şişeye oturtulacak insandır.*
yaşadığımız ülke dolayısıyla arabulucu , akraba gibi yakınların araya girmesiyle annenin şikayetini çekmesi durumunda serbest kalacak olan sapık..
ama yaşadığı çevrede az bucuk duyarlı bir insan evladı varsa yaşaması imkansız
insanımsı..
(bkz: bunu yapan hayvan bile olamaz)
en kısa zamanda koğuş arkadaşları (!) tarafından çelik bir şişle tanıştırılacağını tahmin ettiğim kişidir .
duygusuz his yoksulu sırtlan kümesinden kopup gelen şahıstır.bir baba kızına bunu nasıl yapabilir, baba olsa yapmaz ama insan bile değil ki yapıyor bunu*
(bkz: light a million candles)

bir mumda biz yakalım, buna dur diyelim . en azından oturdugumuz yerden bir katkımız olsun.
has orospu çocuğudur.

peşin edit: entry de hakaret veya küfür yok.
küfür etmek ve linç etmek vacip olmu$ insan evladıdır. orospu cocuğu sıfatı biraz hafif olur diyor ve akabinde ekliyorum;

"sen bu $anlı $erefli milletin insanı değilsin piç kurusu."
avusturya da yasayan serefsizdir, bu gün yargi önünde yargilanmistir.

(bkz: Josef Fritzl)
götüne şişe sokulduğunda bile sinirinizin geçmeyeceği, götü parçalanana kadar kazığa oturtulmayı hakeden piç kurusudur.allah belasını versindir.sikinden asmalıdır bunları yolun ortasında.
insanı dehşete düşüren olay. bu adamı kıtır kıtır kesmek caizdir yeminne.

http://www.hurriyet.com.t...ndem/11937454.asp?gid=229
uzağa değil, bunun için doğu avrupa'ya gitmeniz yeterli.
idam cezasının aslında bunun gibilere ne kadar gerekli olduğunu gösterir bize.
*
(bkz: türkiye ye idamın geri gelmesi)
(bkz: yatacak yeri olmamak)
(bkz: tanrı öldü nasıl bilirdiniz) evet evet tam olarak bu bakınızı vermek istiyorum. tecavüze uğramış kızın günahı neydi? ömrü boyunca yaşadığı bu tramvayı nasıl atlatacak? yediğimiz bir tokatın bile acısını yıllar sonra dahi olsa sızlatan yüreğimizi serinletmek için çaba sarf ederken biz o kız nasıl serinletecek yüreğini ha? allah a sığınsın değil mi? olur olur tabi neden olmasın. sorunlu, hastalıklı, gelişimsiz, biçimsiz olacak bu kızı beceren adam isterse gözümün önünde yansın hiç bir anlam ifade etmez benim için. ve sizler için de bi anlam ifade etmemeli bence. kaldı ki cehennem de yanacakmış. doğruluğu tartışılır. adam öyle içten bi af diler öyle bir dönüş yapar ki bütün günahları af olur. hadi gerçekten cezalandırılacak, kıyamete kadar yanacak peki ama ya o kız? kız uğradığı bu olay karşısında cennete gitmeye hak mı kazanacak. nasılsa baştan darbeli ne yapsa o bir mağdur olduğu için cennete mi gidecek? peki ya o da hastalıklı benliğiyle başkasına tecavüz ederse? tamam lan i*neler kız tecavüz edemez. belki de eder ne bileyim. ama diyelim ki masum bir insanı katletti. o zaman nolcak? önce allah ın yarattığı cana kast ettiği için alevler içinde yanacak sonra da tecavüze uğradığı için ve bizlere ibret olduğu için cennette armut toplayacak. olabilir tabi. bunları sorun kendinize? yanıtlarınızı merak ediyorum.
yok böyle bişiy.
lakin var şöyle bişiy

kızına tecavüz eden hayvan.
(bkz: allah böyleleri ıslah eylesin)
(bkz: başımıza taş yağacak)

yaşanmış bir hikaye;
iki arkadaş varmış ve bu arkadaşlardan biri sürekli diğerinin evinde yatılı kalırmış. gittiği evin babası gelen misafir kıza göz koymuş ve sürekli kızı gözleriyle taciz ediyormuş.sonra bir gün kız yine arkadaşında kalmaya gitmiş, iki kız gece odada yatıyorlarmış. adam da kapıdan misafir kızı izliyormuş. kız farketmiş ve arkadaşına yer değişelim mi demiş. ev sahibi kız da olur demiş ve yatakları değişmişler. sonra adam misafir kıza tecavüz ediyorum diye kendi kızına tecavüz etmiş.

*tecavüz ederken neden misafir kız birşey yapmadı, nasıl kimsenin ruhu duymadı bilemiyorum, artık etermi koklattı ikisinede ne yaptıysa ama görülüyor ki ham a derken has a değimiş ve allah belasını vermiş pis sapığın.
orospu çocuğudur.*
hasta bir orospu çocuğudur.
baba değildir. o sıfata sahip olmuş fakat henüz insan bile olamamış şerefsizliğin sembolüdür. linçe uğramayı en çok bu yavşaklar hakeder.