bugün

ezan sussun bayrak insin

akp ile hiç alakası olmayan mevzu.

yani birileri öyle iddia ediyor. hele bir bak adamım 1923-2002 arasında yabancı mülkiyeti ne durumdaymış, 2002-2009 arasında 79 yılın kat be kat fazlası yabancılara verilmemiş mi? bunun için özel yasa çıkarılmamış mı? lan daha dün 200.000 dönümün üzerindeki bir araziyi 49 yıllığına kiralama adı altında yabancılara verme yasası çıkarılmadı mı? 2002'den bu yana kaç adet "gerçek" yabancı kişi mülk sahibi olmuş hele bir bak? bunları soruyorum çünkü, ben burada vermek istemiyorum. kolaycılık yapma hele bir araştırıver, belki o zaman kafana dank eder! biz burada yazınca "ühühühü akp'ye bağlıyorlar" demekle yetinirsiniz ancak. araşır gör bakalım.

"yabancı sermaye, yabancı sermaye" diye diye kâr eden tüm kuruluşları 3-30 paraya veren mesela benim, bankacılık sektörünün %55'inin yabancıların eline geçmiş olmasının müsebbibi de benim. ağır sanayinin kontrolünün, iletişim sektörünün %85'inin yabancının eline geçmesinin de müsebbibi benim. yabancılara toprak satışında özel yasaları da ben çıkardım, 79 yılda beceremediğimizi 7 yılda rekor kırarak becerdim ve 79 yılda verilen mülkten kat be kat fazlasını 7 yılda ben verdim. akp ile ne alakası var değil mi?