bugün

emre aşık

yaa evet.. hırsımızdan, sevincimizden, hakeme olan sonsuz saygımızdan(!), ihtiraslarımızın ayyuka çıkmasından dolayı bugünkü maçta* adından bahsedemediğimiz futbolcu..
emre aşık.. yaş kaç ? 35.. güzel.. emre aşık, sen yıllarca galatasaray' da oynadın dimi kardeşim? evet..
emre bu galatasaray'ımız ve çoğu zaman galatasaray'lı olarak bizler, sana yıllarca kötü oynadığın maçta küfür ettik, seni takımdan ite kaka yolladık değilmi? evet..
ve emre aşık sen bu takıma bikaç kere tekrar döndün değilmi? evet..
emre aşık ben sana ettiğim tüm küfürleri geri aldım abicim.. yanlış anlaşılmasın sadece bu maçtan ötürü değil, sezon başından beri gösterdiğin ekstra performans ve en önemlisi insanlığından ötürü..
insanlığından evet.. nedenmi? yahu yer yüzünde kaç tane insan yapabilir senin yaptığını?
senin yaptığın ne ? arkadaşım hani biz sana hemen her maçta küfür ettik ya, hani seni galatasaray da istemedikte zorla gönderdik ya seni..
sen nasıl olurda sana bu kadar kötü şeyler yapmamıza rağmen, bu kadar fedakar, bu kadar cefakar, bu kadar herşeyi sineye çekercesine oynarsın kardeşim?
helali hoş olsun sana.. yazıklar olsun bana..