bugün

canı sıkılmış hıncal uluç

aşağılık thy hostesleri

pazar günü muzo ile şöyle güneye gidelim dedik. yasemin businessten ayırmış iki bilet. neyse bindik efendim. hostes değil sanki maymun karşıladı daha girişte. soğuk bir "hoş geldiniz efendim" ile yerimize ittirdi bizi. nasıl suratsız, nasıl meymenetsiz, nasıl lümpen, nasıl hakaretamiz, nasıl soysuzca yemeğimizi önüme koydu bilemezsiniz. 45 dakikalık yol efendim. insan ayı gibi acıkıyor. bunların ne kadar pis olduğunu bildiğim için ertekin'de 6 tabak mantı yemiştim allahtan. (bu arada ertekin'de rezervasyon için 0 212 123 45 67) tam bu sırada kaptan köpeğe seslenirmiş gibi "lütfen kemerlerinizi bağlayın" demesin mi? bre aman, bu nasıl insanı köpek yerine koymak, bu nasıl ırkçılık, bu nasıl nasıl? allahtan 45 dakika sonra antalya'ya indikte kurtuldum bu pis faşistlerden.

sonra muzo'yu taktım koluma kadim dostum taki'nin restoranına gittik. bre aman, o nasıl kebap, o nasıl güveç, o nasıl patlıcan, o nasıl nasıl? (tel 0 242 345 67 89) neyse efendim. taki yi gelecek yazımda daha detaylı anlatacağım.

bu thy'nin başına adam gibi bir adam şart. ben fatih terim'i öneriyorum.