bugün

ofiste bos oturmak

sırf can sıktığı için kişinin ofisi birbirine katması, bütün araç ve gerekçlerde tahribat yaratması muhtemel durumdur. hele ki bulunduğunuz ofis arkadaşınızın çalıştığı yer ise ve siz sadece onun baskısıyla onu ziyaret ettiyseniz, onun da işleri nedeniyle yalnızlıktan elin malının içine etmemeniz içten bile değildir.

arkadaşın inci kolyesini kopardım ve ofisin tahta zemininde büyük bir takırıyla darmadağın oldular. neyse dedim talihsizlik. onu bıraktım telefonun kordonuyla oynuyordum nası becerdiysem onu kopardım.bir de dolaşık kordonun koptuğunu hemen anlamasınlar diye karıştırdım, bağladım bir şeyler yaptım. sonra kulaklığı takıp biraz müzik dinliyim dedim ve kulaklığı fazla çektim sanırım plastik yeri çatladı, yazı yazmaya kalkıştım, fosforlu kalemi fazla bastırdım sanırım ucu içine kaçtı, ataçlarla oynayayım dedim can sıkıntısından farkına varmamışım hepsini eğip bükmüşüm. şimdi korkuyorum bilgisayara virüs girecek diye.

boş oturmak için oldukça sakıncalı bir ortamdır ofis ortamları. ben bugün bunu gördüm.