bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  sırf can sıktığı için kişinin ofisi birbirine katması, bütün araç ve gerekçlerde tahribat yaratması muhtemel durumdur. hele ki bulunduğunuz ofis arkadaşınızın çalıştığı yer ise ve siz sadece onun baskısıyla onu ziyaret ettiyseniz, onun da işleri nedeniyle yalnızlıktan elin malının içine etmemeniz içten bile değildir.

  arkadaşın inci kolyesini kopardım ve ofisin tahta zemininde büyük bir takırıyla darmadağın oldular. neyse dedim talihsizlik. onu bıraktım telefonun kordonuyla oynuyordum nası becerdiysem onu kopardım.bir de dolaşık kordonun koptuğunu hemen anlamasınlar diye karıştırdım, bağladım bir şeyler yaptım. sonra kulaklığı takıp biraz müzik dinliyim dedim ve kulaklığı fazla çektim sanırım plastik yeri çatladı, yazı yazmaya kalkıştım, fosforlu kalemi fazla bastırdım sanırım ucu içine kaçtı, ataçlarla oynayayım dedim can sıkıntısından farkına varmamışım hepsini eğip bükmüşüm. şimdi korkuyorum bilgisayara virüs girecek diye.

  boş oturmak için oldukça sakıncalı bir ortamdır ofis ortamları. ben bugün bunu gördüm.
  1 ... biraktigim iz
 2. 2.
  bilimum porno sitelerine girmeye neden olucak durumdur.
  1 -1 ... mavibaron
 3. 3.
  eve gönderseler de yatsam bari denir bu durumda.
  3 ... burke
 4. 4.
  sözlüğe entry girmek için bir numaralı ortamdır. üstelik bilgisayar başında harıl harıl yazı yazarken göründüğü için çok çalışıyor imajı da vermek mümkündür.
  2 ... cariyek
 5. 5.
  bilimum oyun siteleri hakkında profesör olmayı gerektirir.
  2 ... nilll
 6. 6.
  dört gözle beklediğim günlerdir ki şöyle temiz kafayla yazayım iki satır birşeyler. aklım bilmem hangi bankanın kredisindeyken, müdürümdeyken olmuyor be.
  ... ngark
 7. 7.
  evde boş oturmaya tercih edilecek durumdur.
  1 ... narkoz
 8. 8.
  Staj yapılan yerde (Çok büyük bir firma, şimdi ismini vermeyeyim) 'şanssızlığıma tüküreyim' dedirtecek bir durumdur. Tam demişsindir ki 'heh ulan birşeyler öğrenebileceğim kurumsal bir firmadayım, Ne koparırsam kar' Yöneticiniz izne ayrılmış olur, size iş verecek kimse bulunmamaktadır. iş hakkında bir iki bir şey öğreneyim diye çabalasanız da gösteren olmadıktan sonra kendi başına gitmez... Ofiste boş boş sabahtan akşama kadar oturursunuz yöneticiniz izinden dönene kadar. Her sabah bir umutla kalkar 'belki bugün birşeyler öğrenirim' diyerek iş yerine gelirsiniz fakat o da ne? Yine aynı durum... Çok sıkıcıdır. Gerçekten çok sıkıcıdır.
  -1 ... turkcan
 9. 9.
  ofiste çalışanlar tarafından göze batma sebebidir.
  ... apricotstone
 10. 10.
  iş olmamasındandır.

  entry girmek boş oturmaksa, evet boş oturuyorum. her türlü teklife açığım.
  2 ... coremax