bugün

garibanlık anıları

6. Sınıfa gidiyoruz, sınıf arkadaşımın doğum gününe çağırdılar sınıfça gittik. G. de orada. G. de öyle güzel ki sırf çalşkan diye okul 3.Sü olmuşum sözel derslerde. Neyse işte erkekler içerde, kızlar mutfakta bir şeyler hazırlıyor. Biz de Muhabbet ediyoruz erkeklerle. Tartışmalar gülüşmeler falan. Ben gelen sorulara kaçamak cevaplar falan veriyorum sınıfın en güzel kızı tarzı sorular geliyor. G. Dediler kızardım oooo falan çektiler. Sonra bir baktık g. Bizi dinliyormuş balkonda.

Neyse çıktık evlere gidiyoruz, hemen atladılar g. Beraber gidelim mi falan. Yok dedi ben giderim. Vedalaştık herkesle. G. geldi bana dedi ki beraber yürümek ister misin? Bir mutlu oldum, bir de çocuğum tabii. Olur dedim konuşarak yürümeye başladık. Şehir de küçük 15 dkda vardık. Sonra dönercinin önünden geçiyoruz. Dedi ki ben acıktım döner yiyelim mi. Eli cebe attım 750 bin var. Döner 1 milyon 250 bin. Kendime çok kızdım para yetmiyor diye. Bir şeyler geveleyip yok dedim. Ailesi çalıştığı için ben yemek zorundayım dedi ama biraz daha yürüyelim dedi. Yok sen yemeğini ye deyip koşarak gittim eve.

Sonra 2 ay sonra babasının tayini çıktı gittiler. ne ben g. Yi gördüm ne o beni hatırlar.