hiç sevilmemiş erkek

Ben de 22 yaşındayım benim de hiç sevgilim olmadı. Senin gibi birisiyim bende. Kendimi ne kadar yetiştirsem geliştirsem bile olmadı. Sevdiğim kızda beni hiç sevmedi. Bide durmadan o fingildeyen kızlar o güzel kardeşim s. k. n. tutuyor. Tabi kızlar aldatan döven içkici tütün içen erkekleri havalı görüyor ne imiş özgüveni yüksekmiş. Nah özgüvenli insanlar onlar korkağın teki. Ülke savaşın içerisinde olsun ya da ülkenin ekonomik durumu kötü durumda olsa bu ülke yaşanmaz diyorlar. Özgüveni olan erkek zor durum da bile şikayet etmez bir gün düzelecek der.
Bide Alkol ve sigara kullanan erkek eğlenceli biri değildir. Daha çok sıkıntılı aile problemleri olan ve bunalımlı insandır. Şiddete, küfür, fazla argo kullan ve tehdit etme eğilimli insanlardır. Adalet duyguları kendi çıkarına göredir. Adaletleri duyguları ve düşünceleri toplumsal gibi gözükür ama toplumsal değillerdir sadece sinsilerdir ve çıkarı için o adaletleri kullanırlar. Bu erkeklerden korkmayın, uğraşmak istemiyorsanız sallamak amaçlı taktikler yapın ya da bilgece konuşun ki sıkılsın.