bugün

yılmaz ı silecesin meseneden

herkesin genelde gülüp geçtiği bu videoyu, anlamayanlar için araştırdım arkadaşlar, şimdi konuyla ilgili tüm detayları sizinle paylaşıyorum, birebir diyalogların türkçe karşılıklarıyla...

olayın geçtiği yer: kıbrıs

dayak atan kız: sibel ( lakabı suzi )
dayak yiyen kız: ayşe
videoya çeken kız: meçhul...
sibel'i aradığı zannedilen: şukufe
sibel'i arayan: şükrüye
adı geçen kahraman: yılmaz

yılmaz kız arkadaşından ayrılmıştır ( kızın adı bilinmiyor, şükufe ya da şükriye olabilir ) ve yılmaz'ın kız arkadaşından ayrılma sebebi ayşedir, bunu öğrenen sibel ( yılmaz'ın ayrıldığı kızın kankası ), kameraman arkadaşıyla buluşur ve ayşeyi bir kuytuda kıstırırlar, sibel mahallenin en vahşi, en kabadayı kızıdır, ayşe de zaten bunun farkında olduğu için ve de suçlu olduğunu bildiği için sesini çıkartmaz, olaylar gelişir...

-nooolcaak bişee mi yapcaan ( ne olacak, bir şey mi yapacaksın? )
+bişe yapmıcan be, neyaplabilirinki ( bir şey yapmayacağım be, ne yapabilirim ki? )
-yapsana bişey --zbooom-- yapsanaaa ( yapsana bir şey --tokat atar-- yapsana ! )
-sen yılmazla naapmaga gonuşan lan? ( sen yılmazla ne bok yemeye konuşuyorsun lan? )
+yapma noolurbee yapma bööle şeeler yaa ( yapma ne olur be, yapma böyle şeyler ya )
-sen yılmazla prevattıyerededin ha? ( ..... )
+yhaaayıır ( hayır )
-yılmazlaprevattureverededin haaaayşeee ( .... ha ayşe? )
-sen bileomusun yılmaz gacesinden ayrıldı ( sen biliyor musun, yılmaz kız arkadaşından ayrıldı? )
-sen bileomusun ha? gacesinden ayrıldı... ayrıldı...

( kameraman arkadaş devreye girer, sibeli fiştekler )

*kimdeen ötürü? ( kimden dolayı? )
-kimden ötürü, benden ötürü mü? ( kimden dolayı, benden dolayı mı? )
-haaaa --zboooom-- benden ötürüü mü? ( ha --tokat atar-- benden dolayı mı? )
-debakkama, senden ötürü mü, benden ötürü mü? --zbooom--( söyle bakayım bana, senden dolayı mı, benden dolayı mı? --tokat atar-- )

( bu sırada, sibelin, kameramandaki telefonu çalar, dınııınının dınnı nııın dırlınınınııın )

*sibeel, şukufedir kesin
- ( bakar ) şükrüye

( telefonu cebine koyar, olaya kaldığı yerden devam eder )

-benden ötürümü ayrıldı lan haaa ( benden dolayı mı ayrıldı lan ha? )
+benbilmemhmninmninm ( ben bilmiyorum mıy mıy mıy )
-sen bilomusn benim argadaşm negader ağladı aa ( sen biliyor musun, benim arkadaşım ne kadar ağladı ha? )
-yılmaz şey içmekten başını galdırmayi aa --zbooom-- sen bilomsuun, biliomsuun --zbooom-- haaaayşeee? ( yılmaz içmekten kendini alamaz oldu, sen biliyor musun, ha ayşe -- tokat atar-- biliyor musun? ha ayşe ? )
-senkimsinbenimaagraşım negade ağladı akşamları? negadeağladın bilimsuuun? ( sen kimsin, benim arkadaşım ne kadar ağladı akşamları, ne kadar ağladı biliyor musun? )
-haaa billomsn lan, haa billomsun ( haa biliyor musun , ha biliyor musun? )
+ya hayır
-haa, o senden ötürü niye ağlaycak laahn ( ha, o senden dolayı neden ağlayacak lan? )
-çek ellerni ani, ellerinçeek, çek şu ellerniii ( çek ellerini bakim, ellerini çek, çek şu ellerini )
+gözlerim acıdı o yüzden
-güzlük tak
+takiim evde

(kameraman lafa girer )

*sen uuraşmaa bıkmadınmı ( sen uğraşmaktan bıkmadın mı? )

-yıllmazı engelleceeeesin tamammı, engelleceessin meseneden, silceeesin meseneden, silceeesin yılmazı ( yılmazı engelleyeceksin tamam mı? engelleyeceksin msn den, sileceksin msn den, sileceksin yılmazı)
+sildim hepsininkini sildim, kimse yok
-bütün bi yumrukta gözünü morartaan sen gızan gibi tamammı ( bir yumrukta bütün gözünü morartırım senin gibi çocuğun, tamam mı? )
-yılmazı silceeesin, yılmazı unut --ikili zbooom-- unut yılmazı ( yılmazı sileceksin, yılmazı unut -- iki yandan aynı anda iki eliyle tokat atar-- unut yılmazı)
+sildim hepsini sildim gayrı bende bişey yok, emeseni yok ( sildim hepsini artık bende bişeyi yok, msn i yok )
-yok mu?
+zaten yoktu
-olmucakta zaten, peşin..
+(mıymıymıy bişeyler)
-naprunbilmioon seninapcan ben na, bilmiyorn bilmiyorn --zboom--( lan ben seni ne yapacağımı bilmiyorum ha, bilmiyorum, bilmiyorum --vurur--)
-senden ötürümü ( senden dolayı mı? )
+burnum ganarmı? ( burnum kanıyor mu? )
-ganamayı, bakam ganamayı, sümkakyo ( kanamıyor, bakayım.. kanamıyor, sümük akıyor )
+hastayım mıymıymıy
-niden astasın? ( neden hastasın? )
+(ağlar) nefesim kesildi
-benmdee ( benim de )
-şimdidurbuara ağlaa beşdakkasorgitşeye tamammı?( şimdi dur burda, ağla, beş dakika sonra git şeye tamam mı?)
+tamam
-silşeye gözlerinaltını sil ( sil gözlerinin altını falan sil)
+tamam
-yılmaznan uuraşma, bennende uuraşma ( yılmaz ile uğraşma, benimle de uğraşma )
+tamam, bişeysöly.. sen..
-bak, yılmaznan uğraşmayı kes, benimaakamdan bişey gonuşma, sen dilingurmak gorrcan, tamammı? ( bak, yılmaz ile uğraşmayı kes, benim arkamdan bir şey konuşma, seni değil vurmak, koruyacağım, tamam mı? )
+söz, bişey sorcam bu son diimi, bitti artık ( söz, bir şey soracağım, bu sondu değil mi, bitti artık ?)
-bitti, te bukadaadı, bikere daa yılmaznan uuraşma tamamı ( bitti, işte bu kadardı, bir kere daha yılmaz ile uğraşma tamam mı? )
*bide suziile ( bir de suzi ile )
-bide benle
+tamam söz
-tamam haydi bakym, durbora azcık içinaç.. ( tamam haydi bakalım, dur burda biraz için açılsın )

yakında 'ayşe'nin intikamı' isimli ikinci videoda yeniden birlikte olmak üzere sevgili seyirciler
ben saipsiz, uludağ haber, bulgaristan sınırı, söz sende zall..

edit: olay yeri, sonradan kıbrıs olarak düzeltilmiştir, uyarısı için delgado ya teşekkürler.