bugün

isteyen vatandaşın ıstediği kadar yardim yapması

başlık entry nick uyumunu 2 harf ile kaçırmış yazar beyanıdır. gogocu değilde goy goycu olsa tam oturacaktı her şey.

goy goyu bırakalım biraz adam gibi konuşalım. hani nerede o öve öve bitiremediğiniz güşlü türkiye ve çok daha güşlü ekonomisi ? hani almanyanın ( vatandaşlarına 300 milyar euro bütçe ayırdı ) fransanın ( 300 milyar euro da bunlar ayırdı ) amerikanın ( 2 trilyon dolardan bahsediliyor ) kıskandığı ülke sms ile yardım istiyor ? daha birkaç ay önce elazığ depreminde aynı şeyler oldu. goy goyu bırakın 2 dakika insan olun. sonra gene particilik yapıp efendilerinizi emiklersiniz. azcık da vatansever olun azcık milletçi olun. insanların anası ağlıyor yüzbinlerce yeni işsiz oldu binlerce firma kapatacak bir iki ay içerisinde. siz hala aman hükümetimize laf söylenmesin diye kendinizi yırtıyorsunuz. sonra vay efendim bunu eleştiren vatansızlar vatan hainleri. siz misiniz lan vatan sevdalıları milliyetçiler ? hepiniz bir adamın peşine takılmış karanlığa gidiyorsunuz. hemde gönül rızanız ile. sizin gibi sürü olmak istemeyenlerde vatan haini dimi. ne güzel anasını satayım..