bugün

ara sokak sokak köpeği çeteleri

Müthiş organize çalışıyor bu namussuzlar. Bizim arka sokakta bir çete var. bir de erketeleri var arkadaş benim kokumu bir kilometreden alıyor. Boyuda bir karış birşey. o köpekten o ses nasıl çıkıyor hiç anlayamadım. Daha köşeyi döner dönmez havlayarak bana doğru koşuyor. Birinci havdan hemen sonra hemen üst sokaktan bir tane kahverengi tazı gibi birşey füze gibi geliyor. Yanlız bu havalamıyor resmen hırlıyor. Nerden çıktığını hala çözemediğim bir tane kangal kırması ayı ( adını ayı koydum. Bacakları aynı ayı bacağı gibi ) anında tazı ile tim olup olay mahalline intikal ediyorlar. Son olaraksa çete reisi ( kendileri kulakları düşük bir kurt kırması olurlar ) sokağın en ucundan öyle bir havlayarak geliyor ki sanırsın cebrail sura üflemiş. Ben ortada onlar etrafımda hav havlar, hoşt hoştlar arasında eve kadar gidiyoruz. Daha henüz baldırı, götü çeteye dişletmedik ama şaka bir yana mahalleden dört kişiyi ısırdı bu çete. işin ilginç yanı ayı ile çete reisi korkutup hep erketeyle tazı ısırıyor.