chp li başkanın amca ve dayı kızını müdür yapması

 1. 1.
  (bkz: gözleri kalp şeklinde gülen surat)

  başlığın tam hali, "chp li yalova belediye başkanı nın amca ve dayısının kızlarını müdür yapması" şeklindedir sevgili amca ve dayı kızları.

  az evvel ana sayfama düştü bu haber, akepeli bir erkek arkadaşım paylaşmış. neymiş efandım, ışıklı yalova beladiyesi başkanımız vefa salman amca ve dayı kızlarını müdür olarak atamış. kızgın suratlı emoji koydum tabi.

  nesi var şimdi bunun? ışıklı başkanımız adına yakışanı yapmış bir vefa örneyi gösterip amca ve dayı kızlarını işe almış amk, ayhh "amk" dedim özür dilerim nonoşlar. belli ki liyakat söz konusu hem.

  ayrıca onu geçtim, olay 2014 yılında gerçekleşmiş. 5 yıl önce yane, ama şimdi ayyuka çıkmış. sebebi belli, ışıklı partimizi zam altında bırakmak tabisi. şimdiye kadan aklınız nerdeydi ayol?

  yok efendim, bu atamalardan sonra beladiye harcamaları katlanmış felan, iki müdürlük 51 milyon lira harcamış filan. geçim bunları geçin. biz biliyoruz sizin kuyruk acınızı. ayrıca harcadılarsa harcadılar.

  size ne, heykel yabtılar o paraylan! pislikler, yılanlar, at yarakları! işiniz gücünüz ışıklı partimiz ayol! bi rahat verin artık, rahat verin! bırakın da ışıklı başkanlarımız ve kuzenleri işlerini yabsınlar!

  yalova'nın kaybedecek bir dakkası bilene yok! bunu o kafanıza sokun! aa pardon, "kafa" dedim bu akepeliler de kafa ne ararsa artık! evet.

  http://www.haber7.com/gun...B-2KoF_i8fSVPnrUMuaK0JJGA
  14 -9 ... folkan iyesta cicisler