bugün

8 temmuz 2006 uludağ sözlük tv makinası zirvesi

ancak dönülen zirvedir..önemli birkaç şey söylenip gerisi sonra anlatılacaktır..natalia'ya hayvani tezahüratı biz yapmadık, onlar 34730 du öncelikle.okan bayülgen'in hülya avşar'a "araba yollayalım mı?" esprisi bizzat fth'den alıntıdır..tam o sırada önümüzden geçiyordu da orda duydu..bunların dışında programın başından sonra bütün pankartlar toplandı yani bizle alakalı değildi durum ama biz beyaz "http://www.uludağ sözlük.com" yazılı pankartı vermedik * dolayısıyla programın sonunda iyi iş yapmış o duyduğum ve okuduğum kadarıyla..bizim ekşiye kesinlikle laf atma gibi bir teşebbüsümüz olmadı ama onlar maalesef gereksiz bi pankart açtılar "gazoz mu sözlük mü belli değil" gibisinden biz de "ekşiliği az, asiti fazla sözlük" yazarak cevabımızı verdik..sonra da bazılarımızca paris hilton'a benzetilen biraz fazla dekolteli bir sarışın bayanın * bize karşı "ekşi sözlük kutsal bilgi kaynağı, taklitlerinden sakının!" pankartı açmasından sonra da "paris hilton, taklitlerinden sakının! pankartımızla da cevap vererek,* * * * afedersiniz ama haddimizi aşarak(!) ekşicilere ayar üstüne ayar verdik..ha bir de top sakallı, gözlüklü, biraz orta yaşlı bir eleman vardı o grupta..pek gazdı, tip tip baktı sürekli filan, anlayamadık gitti..okan bayülgen de bize ayar vermedi hiçbir şekilde..ne öksürüyorsun? lafı benim * önümdeki kızaydı..susun lafı da 34730'aydı..zira biz doğru düzgün oturduk, eğlendik, kalktık..çok profesyoneldik yani..* ha devedikeni pankartı biraz basçı arkadaşın gözüne soksa da, sorun olmadı..hatta bir ara bizim pankartı aldı eline kaldırdı filan..bizden alkışı da aldı zaten hemen..ben seviyordum o adamı zaten, bugün daha da bi sevdim..hoplayıp zıplıyor filan sevimli bi adam..* her neyse konu dışına da çok pis çıktım..program çok güzeldi güldük, eğlendik, yapabildiğimiz kadar reklamımızı yaptık *..her ne kadar 34730 natalia'ya tezahüratlarıyla bizi biraz bastırsa da * biz de ekşiyi bastırdık..ha bir de gerçekleri tarih yazar tarihi de gönül yazar tezahüratı bizzat bizim hatta salça'nın eseridir..neyse sonra halı saha maçı, çorbacı, eve dağılmalar falan derken bitti işte..kalanını da diğer yazarlar yazsın artık..iki gün üst üste bu kadar bomba zirve yoruyor insanı tabii..bu zevkten mahrum bırakmayalım hem onları..