bugün

adore mobilya kedi evi kampanyası

Siteyi çökertmişler qwe. şaka bir yana bu olayın biraz abartıldığını düşünüyorum zannımca. ha bende alır mıyım şöyle 1 tane alayım dursun yahu balkonun altında fena mı olur kafasıyla alırım ama almazsam kedi soğuktan donar kafasıyla almam. geçen senede yapılmıştı bu kampanya adam 20 tane almış ee yuh amk napacan 20 tanesini tövbe tövbe. bence hayvanlara en çok zararı bu çakma hayvanseverler veriyor. bu kedi evlerinin en çok işe yarayacağı yer açık alanın ve havanın çok çok soğuk olduğu yerlerdir. zaten çok açık alanda da bir kedi yaşamaz. kediler illaki gövdesinin girdiği delik, ihtiyacını giderebildiği yerleri sahiplenir. sağlıklı bir kedi de öyle kolay kolay donmaz o donan kediler ciddi sağlık sorunları olan, havanın - 30 unda köpekden falan kaçıyorum derken açıkta kalmış kedilerdir o da yüz binde bir ihtimaldir. adam antalya da yaşıyor kedi evi alcam 10 tane nerden ulaşabilirim diyor lan antalya da kedi mi üşür yapmayın şöyle şeyler ya. bak burda hava şu an -4 derece. 5 yavru kedi var yemek veriyorum evin civarında dolanıyorlar gece nere gittiklerini bilmiyorum öyle çok sıcak kapalı alanda yok etrafta odunlar var balkonun altında ama kapalı yerde değil sesimi duyunca hepsi çıkıyor bir bakıyorum havanın ayazında buz gibi soğuğunda yüzüm felç olmuş olacak ama onların vücutları sıcacık. odunların arasında kalıyorlar ama ordan da bir şekilde vuruyor soğuk rüzgar kapalı değil nihayetinde buna rağmen sıcacık yani. çünkü kedi sağlıklı karnı doyuyor ee sorun da yok. hayvanseverim diyorsunuz siz yanınızda canınız sıkıldıkça alıp mıncıklayacak oyuncaklar istiyorsunuz. bakacaksan 1 kap su birde mama versen gayet yeterli onlar başını sokacak delik illaki buluyor. sen o evi almadın diye kedi donmayacak merak etme. olayı abartmaya farklı boyuta getirmeye gerek yok. bu entry i sosyal mecralarda okuduğum birtakım abuk subuk yorumu görüp dellenip böyle uzun uzun yazdım yoksa kampanyaya saygım sonsuz gayet de güzel bir fikir ama bizim insanlarımız çok sinir bozucu.