bugün

ücretsiz olarak isteyenler gönderdiği kampanyadır.

10 lira kargo ücreti sizden ama. bişey değil 10 lira ne ki de bitmiş 2480 tane göndermişler. artık yeni partiyi bekleyeceğiz.

https://www.adoremobilya.com/kedi-evi
camiler bomboş dururken sokak çocukları için yanlış adrestir.

bugün sokak çocukları üzerine çalışan onlarca kurum var. oysa sokak hayvanları onlar kadar şanslı değil. insanlar da böyle yardım ediyorlar.

tonla cami bomboş. neden açmıyorlar o çocuklara?

gidip bunu söylemeye götü yemeyen burada carlamasın.

not: o tüyler belli derece soğukta işlemez. ölürler.
not2: entry silinmiş. ama cevap dursun. mesajı alan alır mutlaka.
bugün yeniden başlamış olan kampanya. sokak kedileri için kargo dahil sadece 10 lira ödeyerek temin edebilirsiniz.

Lütfen 10 liradan kimse ölmez ama belki 3 can kurtulur. Destek verin.
Hemen girip bir tane sipariş verdiğim kampanyadır. ilk partisine yetişemeyip üzülmüştüm.

görsel

Yalnız anında hevesimi kırıldı bir şeyi fark edince. Çalarlar lan bunu!

Neyse ki koymayı düşündüğüm yeri işyerinin kamerası çekiyor. Yayınlarım görüntüleri rezil ederim.

Düşüncesi bile sinirimi bozdu şu an.
reklamda olsa pr olsa, buyuk is yapmiar.
ayılık yapıp 8 adet sipariş verdim ayrı ayrı. hepsi geldi. çevredeki talep eden okullara verdim. içlerinde daima misafirler oluyor. besleyeni de çok oluyor. reklamın kralıdır. helaldir. verdim fetvayı alın dedim, yağdırdılar mübarek...

bir paket sigara parasına bir günahsıza yuva verirsin işte fena mı?

tekme atanın ayağını sikeyim ben.
bir süredir temin edilemeyen yuva.

bugün sipariş verdim, kalan soğuk günlerde miniklere yuva olsun.

süper bir kampanya. adore mobilya ücretsiz kedi evi gönderiyor. sadece kargo ücretini ödüyoruz. diğer mobilyacılar da örnek alsa ne güzel olur.
Siteyi çökertmişler qwe. şaka bir yana bu olayın biraz abartıldığını düşünüyorum zannımca. ha bende alır mıyım şöyle 1 tane alayım dursun yahu balkonun altında fena mı olur kafasıyla alırım ama almazsam kedi soğuktan donar kafasıyla almam. geçen senede yapılmıştı bu kampanya adam 20 tane almış ee yuh amk napacan 20 tanesini tövbe tövbe. bence hayvanlara en çok zararı bu çakma hayvanseverler veriyor. bu kedi evlerinin en çok işe yarayacağı yer açık alanın ve havanın çok çok soğuk olduğu yerlerdir. zaten çok açık alanda da bir kedi yaşamaz. kediler illaki gövdesinin girdiği delik, ihtiyacını giderebildiği yerleri sahiplenir. sağlıklı bir kedi de öyle kolay kolay donmaz o donan kediler ciddi sağlık sorunları olan, havanın - 30 unda köpekden falan kaçıyorum derken açıkta kalmış kedilerdir o da yüz binde bir ihtimaldir. adam antalya da yaşıyor kedi evi alcam 10 tane nerden ulaşabilirim diyor lan antalya da kedi mi üşür yapmayın şöyle şeyler ya. bak burda hava şu an -4 derece. 5 yavru kedi var yemek veriyorum evin civarında dolanıyorlar gece nere gittiklerini bilmiyorum öyle çok sıcak kapalı alanda yok etrafta odunlar var balkonun altında ama kapalı yerde değil sesimi duyunca hepsi çıkıyor bir bakıyorum havanın ayazında buz gibi soğuğunda yüzüm felç olmuş olacak ama onların vücutları sıcacık. odunların arasında kalıyorlar ama ordan da bir şekilde vuruyor soğuk rüzgar kapalı değil nihayetinde buna rağmen sıcacık yani. çünkü kedi sağlıklı karnı doyuyor ee sorun da yok. hayvanseverim diyorsunuz siz yanınızda canınız sıkıldıkça alıp mıncıklayacak oyuncaklar istiyorsunuz. bakacaksan 1 kap su birde mama versen gayet yeterli onlar başını sokacak delik illaki buluyor. sen o evi almadın diye kedi donmayacak merak etme. olayı abartmaya farklı boyuta getirmeye gerek yok. bu entry i sosyal mecralarda okuduğum birtakım abuk subuk yorumu görüp dellenip böyle uzun uzun yazdım yoksa kampanyaya saygım sonsuz gayet de güzel bir fikir ama bizim insanlarımız çok sinir bozucu.
Beleş olması Kedim var ayağına sipariş veresimi getirdi. Televizyon altlığı olarak kullanılabilir.
1den fazla nasıl sipariş veririz.

merak edilen kampanya.

üstteki yazar bana ulaş.
Bı prim ve para kasilmicak kediler kalmıştı, aptalca bı kampanya asla destek vermeyiniz.
kedilerin bile evleri para ile satılıyor bir şerefleri varken suriyeliler neden bedava yaşıyorlar bu ülke de diye beni düşündüren kampanya.
kesinlikle desteklediğim oluşum aynısı evidea da var ama bitmiş onun ki daha güzel.Paylaşan yazarı tebrik ederim.
o kadar evsizin duraklarda mağaralarda park köşelerinde yattığı bir devirde gereksiz bir kampanyadır.
Kendim için sipariş veriyorum, kedi siktirsin gitsin başka yerde yaşasın.

görsel