bugün

murat cemcir in sosyal medya da lince uğraması

görünen o ki, kurunun yanında yaşta yanmaktadır. ahmet kural ve sıla arasında yaşanan olaylar yüzünden murat cemcir sosyal medya üzerinden linç edilmeye çalışılmaktadır. sanki sılayı o gece ahmet değil murat dövmüş gibi değişik kafalardan çıkan yorumlar şu şekilde;

''Kankan neler yapmis gordun mu? Arkasinda durucak misin? Ona gore senide bitirelim....... valla sende haklisin tehdit eder dover yerlerde surukler seni belki''

''Götünüz kalktı demi kadına el kaldırcak kadar düstünüzmü ankara bebeleri.''

''Gücünüz kadına mı yetiyo sizin? Gurur mu duyuyosunuz arkadaşınızla?o delikanlı gelsin bana el kaldırsın götü yiyosa,bak nasıl kırıyorum o eli. Yakışır mı delikanlıya kadına el kaldırmak? Bütün sevgililerini dövecek kadar aşağılık mı,karaktersiz mi? Hodri meydan''

''Bu adamın arkasında durduğun için onunla birlikte sen de bittin! Sıla ne derse doğrudur! Sılanın duruşu ortada sizin kaypaklığınız da ortada, yazık! Bir duruşunuz olsun kardeşim, erkek olun, Sıla hepinizden daha erkek!''

gerçekten soruyorum murat cemcir'in suçu ne ? ahmet kural'la sorunu olan varsa onunla uğraşssın ya da linç etsin.