bugün

sözlük yazarlarının itirafları

Şu sene başıma hem berbat şeyler hem de arada bir de olsa sevindirici gelişmeler meydana geldi.
Kötülerden başlarsak:
Yaz okulunda aldığım dersten kaldım, finalden nasıl o kadar kötü not aldım anlamıyorum, ondan önceki eğitim hayatım da iğirençti ama bu durumun ilişkime etki edeceği zerre aklıma gelmemişti.
Yaz okulundan yaklaşık 1-1.5 ay önce baya baya anlaştığım bir kızla tanıştım, hem de çok alakasız bir konudan başlamıştık konuşmaya, hem de hiç aklınıza gelmeyecek bir platform üzerinden * sonra aynı okulda, hatta aynı bölümde çıktık, buluşmaya karar verdik. Buluşup yemek yiyip, çay içtikten sonra geri döndüğümüzde çimlere yatıp, el ele tutuştuk ve sevgili olduk. 130 gün boyunca ben bu kadar huzur dolmamıştım, birgün okursan buraları her saniyesi çok özeldi benim için *
Konuya dönersek kız arkadaşım( eski mi desem artık * bilmiyorum) doktora için amerika’ya gitti, daha önceden, ilk konuştuğumuz gün söylemişti gideceğini ona rağmen yaşamak istedim. Tabi aramızda, bir kıta bir okyanus ve 4 yıllık süre olduğu için ufak belirsizlikler başladı, severken bir anda yapayalnız kaldım.
Okulumdan çıktım
Sevdiğim kız ellerimden uçtu
Ben de test çözüyorum (kendimi ispatlamam gerekiyor) mesajlaşacak kimsem olmadığı için buraya yazıyorum. Okuyan biri varsa sana da selamlar olsun *
Güzel olaylardan biri de babamın işlerinde güzel değişimler oldu, büyük bir riskten kurtulduk.
Bakalım şu üniversite sınavında ilk on bine girmek
Nasip.