bugün

muharrem ince nin tribünlere oynaması

burası interaktif biz sözlük, herkes sevgi saygı çerçevesinde görüşlerini yapar, şimdi burada yazar tespit yapmış katılırsınız katılmazsınız sizin bileceğiniz iş, 3000 korumayla geziyor deniyor, saydın mı hemşerim, velev ki geziyor, cumhurbaşkanı nasıl korunur, bir yere gitmeden önce, gidince, gittikten sonra devlet büyükleri nasıl korunur önce onu bilmek gerekir, gelelim sarayda yatmasına kalkmasına, adam rahat yastık yüzü görmüyor, il il geziyor, yurt dışı seyahatleri de bonus olsun sizlere, bizim bile alakasız iki toplantımız oluyor aynı gün feleğimiz şaşıyor. saysan acaba o dilinizden düşürmediğiniz sarayda kaç gün uyuyabilmiştir. davulun sesi uzaktan hoş geliyor beyler, laf ile icraat farklı şeyler, sn. ince güzel konuşuyor, halkın nabzına göre şerbeti veriyor, ne diyor, genel başkanımın karşısına 2 kez çıktım aday oldun ikisinde de yenildim, şimdi cumhurbaşkanı ol dediler geldim karşınıza var mı öyle gel muharrem git muharrem demekle bu işler oluveriyor. bu ülkede ne yazık ki aynı havayı soluduğumuz bir güruh var ki, aman kardeşim recep tayyip erdoğan olmasın da kim olursa olsun, aman el birliği söz birliği yapalım o gelmesin kim gelirse gelsin, isterseniz ülke suriye gibi olsun, millet birbirini yesin. el insaf kardeşim el insaf.