bugün

ben bu yazıyı sana yazdım

Senin için zerre anlam ifade etmediğimi biliyorum. Bu yüzden bu yazıyı bile haketmiyorsun fakat ben sırf içimden geldiği için yazacağım. Ve sen de benim için eskisi kadar önemli değilsin. Bunu bil. Bugünlerde seninle olan ortak arkadaşlarımızla yani benim en iyi arkadaşlarımla deli gibi gezip eğleniyorum. Bu gece de rakı sofrası kurduk. Bi cesaret naptığını sordum. Ve sorgu için 6-7 gün hapse girdiğini duydum.

Çok canımı acıtmıştın zamanında ama ben sana iyi olmuş diyemedim. Kendi acılarım yetmezmiş gibi yüreğime başka bir acı oturdu. Şuanda dışarıda iyi olduğunu bildiğim halde içim sızladı moralim bozuldu. Kimbilir kendi sevgilin neler hissetmiş. Düşünemiyorum bile.

Gün gelir de aklına gelirsem beni değil ama benim duygularımı kaybettiğin için ömrü billah kendini affetme olur mu? Çünkü ben senin beni terkedip başkası ile sevgili olmana, bana zerre değer vermemene, kaza geçirip babamı kaybetmeme rağmen bir geçmiş olsun başın sağolsun dememene rağmen üzüldüm bugün.

Dilerim allahtan bir gün sevgimi hakedecek biri ile evlenirim. Ve seninle olmadığı için milyonkere şükrederim.